4 Nisan 2020 ,Cumartesi
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ “Kapımız Esnafa Açık” protokolü imzalandı

“Kapımız Esnafa Açık” protokolü imzalandı

Erzincan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimiz ile , Şekerbank Erzincan Şubesi ile “Kapımız Esnafa Açık” protokolü imzalandı.
TESK Yönetim Kurulu Üyesi ve Erzincan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bedir Limon ile Erzincan Şekerbank Şube Müdürü Emre Öcal’ın katıldığı imza töreninde konuşan Birlik Başkanımız Bedir Limon”esnaf kesimini ekonominin can damarı olarak nitelendirdi.

Bedir Limon, esnafın gerçekleştirdiği üretimle de ekonomik büyümeye, sosyal hayata ve istihdama önemli bir katkı sağlayarak ekonomide istikrarın sürdürülmesindeki önemli rolünü vurgulayarak Esnaf ve Sanatkarlarımıza hayırlı olsun temennisinde bulundu.
Protokol kapsamında;
-Esnaf ve sanatkarlarımızın kullandığı kredilerde banka faiz oranları üzerinden özel faiz indirimleri uygulanacaktır.Ayrıca pos cihazı kira bedeli,kredi ve bankacılık masrafları gibi bazı ücretler alınmayacaktır.

Diğer Haberler

İçoğlu: Hiçbirimiz Sağlıklı Kalamayız

Sağlık-Sen 6’ıncı Dönem 4’üncü Başkanlar Kurulu Toplantısı Video Konferans yöntemiyle yapıldı. Sağlık Sen Erzincan Şube …

PTT’den dağıtılan sosyal yardımlar evlere teslim edilecek

Erzincan İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi yaptığı toplantıda ödemelerin vatandaşlara 03.04.2020 Cuma saat 10:00’dan itibaren PTT …