20 Ocak 2022 ,Perşembe
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ “Modern Hayvancılık Teknikleri Eğitimi Sertifika Töreni” Düzenlendi

“Modern Hayvancılık Teknikleri Eğitimi Sertifika Töreni” Düzenlendi

Dap Bölge Kalkınma İdaresi tarafından desteklenen, Erzurum Teknik Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından yürütülen ve tamamlanan “Modern Hayvancılık Teknikleri Eğitimi Sertifika Töreni” Çayırlı Meslek Yüksekokulu Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
Düzenlenen törene Çayırlı Kaymakamı Ahmet Gülderen ve Belediye Başkanı Atınç Bahadır, DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Prof. Dr. Osman Demirdöğen ile Etüsem Müdürü Öğretim Üyesi Dr. Ahmet İlker Akbaba katıldı. DAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Prof. Dr. Osman Demirdöğen ve Dr. Ahmet İlker Akbaba’nın konuşmalarında tarım ve hayvancılıkta modernizasyonun gerçekleştirilmesi için DAP Kalkınma Ajansının her zaman çiftçi ve hayvancılarla beraber olduğu ve bu konuda her zaman yardıma hazır olduklarını inovatif fikirlere açık olduklarına özellikle dikkat çekti.
Programın sonunda ise Çayırlıda tarım, hayvancılık kolunda faaliyetler gösteren katılımcıların eğitimlerini başarıyla tamamlaması hasebiyle sertifikaların yanı sıra bir takım hediyeler de takdim edilip hatıra fotoğrafı çektirildi.

Diğer Haberler

Gün, Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

Erzincan İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün, okul ziyaretlerine merkezdeki ve ilçelerdeki okullarla devam ediyor. …

Müftü Çakır, Ulalar Cemevi’ni Ziyaret Etti

Erzincan İl Müftüsü Burhan Çakır, beraberinde müftü yardımcıları İsmail Yılmaz ve Kâzım Ural ile birlikte …