14 Haziran 2019 ,Cuma
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Oğuzhan Aydın’ın “Gök Girsin Kızıl Çıksın” kitabı çıktı

Oğuzhan Aydın’ın “Gök Girsin Kızıl Çıksın” kitabı çıktı

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İnsan Toplum Bilimleri Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Öğretim üyesi Eğitimci Yazar ve aynı zamanda Uluslararası Balkan Üniversitesi Rektör Danışmanı Dr. Oğuzhan Aydın’ın Türk İslam tarihine ışık tutacak ‘Gök Girsin Kızıl Çıksın’ adlı yeni kitabı çıktı. Uzun yıllardır akademik hayatta çok sayıda öğrenci yetiştiren Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Öğretim Dr. Oğuzhan Aydın uzun süredir üzerinde çalıştığı ‘Gök Girsin Kızıl Çıksın’ adlı eseri Akçağ yayınları logosuyla raflardaki yerini alırken, genç akademisyen Dr. Aydın, çıkarttığı eserde Tasavvuf, Halk kültürü ve Türk İslam mefkûresi içeriğiyle okuyucularının beğenisine sundu.
Genç yaşına rağmen Erzincan kamuoyunun yakından tanıyıp sevdiği Türkiye’nin bir çok ilinde ve aynı zamanda Türki Cumhuriyetleri’nde seminer ve konferanslar veren Eğitimci Yazar Dr. Oğuzhan Aydın’ın çıkardığı eser, 380 sayfadan oluşuyor.
Öte yandan Dr. Oğuzhan Aydın Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Burhan İşliyen’i ziyaret ederek yeni çıkardığı kitabını hediye etti.

Diğer Haberler

Aktürk, Erzincan Lisesi Öğrencileriyle Karıyer Söyleşi Programında Biraraya Geldi

Erzincan Baro Başkanı Av. Adem Aktürk; Erzincan Lisesi öğrencileri ile kariyer söyleşi programında bir araya …

Karatepe’den Şehit Aileleri Derneğine Ziyaret

Erzincan Şehit Aileleri Koruma Derneğini ziyaret eden Ülkü Ocakları Erzincan İl Başkanı Vasfi Karatepe, Birliğimizin …