22 Ekim 2020 ,Perşembe
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Vali Makas, Tercan, Çayırlı, Otlukbeli İlçelerine Ziyarette Bulundu

Vali Makas, Tercan, Çayırlı, Otlukbeli İlçelerine Ziyarette Bulundu

Erzincan Valisi Mehmet Makas, Erzincan’ın Tercan İlçe Kaymakamı Musa Kazım, Tercan Belediye Başkanı Lokman Gültekin’e iadeyi ziyarette bulundu. ilçedeki yatırımlar ve çalışmalar hakkında brifing alan Erzincan Valisi Mehmet Makas, çarşı merkezini de gezerek vatandaşları selamladı.

Ardından Tercan Mamahatun Türbe ve Külliyesini de ziyaret eden Vali Mehmet Makas, burada yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Daha sonra Çayırlı ilçesine geçen Vali Mehmet Makas, Çayırlı Kaymakamı Abdullah Arslantürk, Çayırlı Belediye Başkanı Atınç Bahadır’a iadeyi ziyarette bulunarak yatırımlar hakkında brifing aldı. Çarşı esnafını ve vatandaşları da selamlayan Vali Mehmet Makas Maske, Mesafe ve Hijyen kurallarına uyulması konusunda uyarılarda bulundu. Erzincan Valiliği İl Özel İdaresi ekiplerince Balıklı Köyü’nde yapılan sıcak asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyen Vali Mehmet Makas, Finişer makinesini kullanarak asfaltlama çalışması yaptı, sıcak asfaltın köylerimize hayırlı olması temennisinde bulundu.
Son olarak Otlukbeli ilçesine ziyarette bulunan Vali Mehmet Makas, Otlukbeli İlçe Kaymakamı Sercan Yılmaz, Otlukbeli Belediye Başkanı Yusuf Tektaş’a iadeyi ziyarette bulunarak yatırımlar hakkında brifing aldı.

Diğer Haberler

Başkan Aksun’a Muhtarlardan Ziyaret

Erzincan Muhtarlar Günü Komitesi 19 Ekim Muhtarlar günü münasebetiyle Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun’u makamında …

Adalet MYO ve Üzümlü MYO’da Devir Teslim Töreni

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Adalet MYO ve Üzümlü MYO’da “Müdürlük Görevi” Devir Teslim Töreni Düzenlendi. …