26 Mayıs 2020 ,Salı
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Yataklı servisler taşınıyor

Yataklı servisler taşınıyor

Sağlık hizmetlerinden sorumlu Vali Yardımcısı İhsan Ayrancı, Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret ederek 250 yataklı ek hizmet binasının hizmete açılması ve taşınma sürecini yerinde değerlendirdi.
Ana binada hizmet veren, Dahiliye Servisi ve Işıkpınar yerleşkesinde hizmet veren Göğüs Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları ve Göğüs Hastalıkları Yoğun Bakımı, yeni hizmet binana hastaların ve çalışanların güvenliği açısından gerekli tedbirler alınarak taşınma süreci gerçekleştirildi. Yine Işıkpınar yerleşkesinde hizmet vermekte olan 10 yataklı Palyatif Bakım Merkezi ana binamıza taşınarak 20 yatak olarak hizmet vermeye devam edecek.
Öte yandan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Orhan Çimen, Yataklı Servislerimizden Dahiliye Servisimiz,Göğüs Hastalıkları Servisimiz,Enfeksiyon Hastalıkları Servisimiz, Göğüs Hastalıkları Yoğun Bakımımız yeni hizmet binamıza hasta ve çalışan güvenliği açısından alınan gerekli tedbirler eşliğinde taşınmıştır. Işıkpınar yerleşkemizde hizmet vermekte olan 10 yataklı palyatif bakım birimimiz de ana binamıza başarı ile taşındığının bilgisini verdi.

Diğer Haberler

Ramazan ayı, Kadir Gecesi ile zirveye ulaşmakta ve bayram sevinci ile taçlanmaktadır

AK Parti Erzincan Milletvekilleri Süleyman Karaman ve Burhan Çakır mesajlarında; “Bu yıl 19 Mayıs Atatürk’ü …

AFAD ekipleri 2 saatte kurtardı

Erzincan’da doğa fotoğrafı çekmek için gittiği 2 bin 300 rakımlı dağlık alanda dereden karşıya geçmek …