Untitled Document
 
 
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ ERZİNCAN ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR

  Untitled Document
  Untitled Document
  Üzümlü Belediye Başkanı Av.Sertadım Ak Parti'den Erzincan Belediye Başkanlığına Aday Adayı Oldu

  Üzümlü Belediye Başkanı Av.Sertadım Ak Parti'den Erzincan Belediye Başkanlığına Aday Adayı Oldu

  Tarih 25 Ekim 2013, 09:23 Editör

  AK Parti İl Teşkilatı'na giden Üzümlü Belediye Başkanı Av.Sami Sertadım başvuru formunu AK Parti İl yönetimine teslim etti.

  Ardından gazetecilerin karşısına çıkan Üzümlü Belediye Başkanı Av.Sami Sertadım  AK Parti'den Erzincan  Belediye başkan aday adayı başvurusunda bulunduğunu söyledi.
   Erzincan'a  hizmet etmek amacıyla yerel seçimlerde AK Parti'den Erzincan  Belediye Başkanlığı'na aday adayı olduğunu  belirten Av.Sami Sertadım yaptığı açıklamada; " İlk olarak canımız Erzincan'ımızı selamlıyorum.  Erzincan'ımızın yaşlı cınarlarını, geleceğin teminatı olan çocuklarımızı,  yüreğini Erzincan'a veren,  , emeğini  Erzincan'a veren  tüm gönül adamlarını, bilhassa tüm desenleriyle ve tüm katmanlarıyla Erzincan halkını selamlıyorum. Eminim bir ücra köşesinde bu aziz şehre ve onun çok kıymetli, çok değerli evlatlarına dua eden büyük annelerin ellerinden öpüyorum.
   Yine gönlü, yüreği Erzincan'la atan, Erzincan söylendiğinde yüreğinde kıpırtılar oluşan, evveli evveliyatı kim için olursa olsun Erzincan için çalışan, Erzincan için çabalayan herkese selam olsun.Bugün Erzincan'da  siyasete ve  Erzincan'da siyaset  tarihine düşecek çok önemli bir başlangıcın, önemli bir  notun başlangıcındayız.  Bu heyecanlı, iştahlı, arzulu ve bereketli topluluk tüm  birikimlerini, tüm tecrübelerini, tüm heyecanlarını  Erzincan için tüm yüreğini cesaretini  ortaya koymuş bir topluluk.  Bu nedenle hepinizin yüreğinden öpüyorum hoş geldiniz. Tüm Türkiye'yle birlikte ilimizde de, Erzincan'ımızda da  2014 mahalli idareler  Seçimlerinin heyecanlarını, heyecanını yavaş  yavaş  hissetmeye başladık.  Ak Parti olarak tüm Türkiye'yi  genelde de, yerelde de dönüştürmek ülküsü yaklaşık 11 yıldır, 12 yıldır hızla devam ediyor.  Bu bağlamda yerel seçimde duyulan heyecanı, biz bunu Ak Parti'de duyulan  bir heyecan olarak  görüyoruz  ve milletin yegâne tek siyasi adresinin, siyasi hedefinin ,siyasi evinin  Ak Parti olduğunu görüyoruz.
  Şu anda ilimizde ve ilçelerimizde tüm siyasi gündem  Ak Parti gelişmelerine göre seyir almaktadır. Bu durum Ak Parti'nin milletimiz nezdinde ne kadar müstesna bir yeri olduğunu, ne kadar özel bir mana taşıdığını ifade etmektedir. Bu nedenle bu partiye, bu şehre daha da sarılmak,  daha da çok çalışmak, daha da çok çabalamak zorundayız. Çünkü bu şehre hizmet edilecekse bu şehrin evlatlarına, bu şehrin yoksullarına , bu şehrin mazlumlarına hizmet edilecekse bu çatı altında edilecektir. Bu nedenle, bu çatı altında, bu amblem altında, bu partiye hizmet eden, bu şehre hizmet eden tüm emektarlara da saygılarımı sunuyorum. Bizler Erzincan sevdalıları olarak  Erzincan'ın ananelerini , Erzincan'ın kültürünü, Erzincan'ın sevdalarını, acılarını yaşayan, yaşatan bir Erzincanlı olarak, Erzincan'ın sevdalıları olarak, yiğit işte gerek diyerek  insifiyati  ele aldık ve siyaset meydanını muhabbet meydanı olarak,  görerek yola çıktık. Bizler bu er meydanını muhabbet meydanı olarak görüp tüm cesaretimizi, tüm birikimlerimizi, tecrübelerimizi bu şehir  için hediye ediyoruz ve  bu güzel şehir  için huzurlarınızdayız. Her kimden olursa olsun Ak Parti'de siyasi barikatlar oluşturmak, siyasi karabulutlar oluşturmak, nefsi, şahsi gayretler içersine girmek, Erzincan'a hayır, bereket getirmez. Erzincan'da  Ak Parti çatısı altındaki demokratik yarış bu şehre çok şeyler, çok kazanımlar sağlayacağını huzurlarınızda yürekten cesaretlice haykırıyorum. Korkmak, ürkmek Erzincan'a, Erzincanlıya hiçbir getirmez aksine çok şeyler götürür.  Biz korkak bir genel başkanın arkasında saf tutan acizler değiliz. Biz Dünya'ya yüreğini ortaya koyan, Dünya'yı sarsan, değil Türkiye'yi  bölgeyi, Dünya'yı dönüştüren yürekli, mert, cesur ve ahlaklı bir liderin sevenleri, sempatileriyiz.  Bu nedenle Erzincan hiçbir şekilde, hiçbir çıkmazlara mecbur bir şehir değildir. Erzincan sahipsiz, Erzincan kimsesiz değildir. Bu nedenle birçok hemşerim gibi bizlerde şehir için Erzincan için bismillah diyoruz, buradayız diyoruz , Erzincan'a müjde veriyoruz. Daha güzel bir Erzincan, daha yaşanabilir bir Erzincan, daha da önemlisi ve daha da anlamlı bir Erzincan için hep beraber yüreklerimizi, gönüllerimizi, cesaretlerimizi, Erzincan kamuoyunun önüne sunduk. Allah yar ve yardımcımız olsun diyorum. Erzincan'a bu zamana kadar hizmet eden tüm büyüklerimi saygıyla ve muhabbetle anıyorum.
   Erzincan'ımızın bu hizmet dönüşümünde büyük emekleri olan değerli gönül adamı, yürek adamı,  Binalı Yıldırım Bey'e, Bakan Bey'e, Binali  abimize  teşekkür ediyoruz, saygılarımızı sunuyoruz. Allah yolumuzu açık etsin. Allah yar ve yardımcımız olsun" dedi.

  Bu haber 909 defa okunmuştur.

  Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

  BÖLGE HABERLERİ

  Milletvekili Av. Bayram Araştırma Komisyonu üyesi seçildi

  Milletvekili Av. Bayram Araştırma Komisyonu üyesi seçildi TBMM Genel Kurulu'nda FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi ve faaliyetlerini araştırması için kurulan Meclis A...

  ÖZSOY AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

  ÖZSOY AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ Erzincan'ın tanınmış ailelerinden Gazeteci Yazar Kazım Erdem Özsoy'un torunu, Kazankaya Gazetesi Sahibi Mus...

  HAVA DURUMU

  Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

  Untitled Document Untitled Document
  Untitled Document
     
  Erzincan Kazankaya Gazetesi
  Tel: 0446 - 223 78 28 Adres: Merkez Çarşısı 5.Sk.No:82 ERZİNCAN

  Görsel Tasarım: B-G Media©2010 - Altyapı: Mydesign