6 Nisan 2020 ,Pazartesi
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Eczacılar Günü’nde Usta ve Çıraklar Buluştu

Eczacılar Günü’nde Usta ve Çıraklar Buluştu

14 Mayıs Eczacılık Bayramını münasebetiyle Erzincan Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bülent Gümüşel ile 13. Bölge Erzurum Eczacı Odası Erzincan İl Temsilcisi Eczacı Burak Sarıkaya’nın organize ettikleri kutlama programı yapıldı.
Bir otelin salonunda gerçekleşen kutlama programına Erzincan Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bülent Gümüşel ve 13. Bölge Erzurum Eczacı Odası Erzincan İl Temsilcisi Eczacı Burak Sarıkaya’nın yanı sıra Eczacı Saldıray Baydemir, Eczacı Necmi Tombul, Eczacı Vehbi Aktaş, Eczacı Mustafa Uzun, Erzincan Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Öğretim üyeleri ile fakülte öğrencileri katıldılar.
Gerçekleşen programda Erzincan Üniversitesi Eczacılık Fakültesi öğrencileri doyasıya eğlendiler. Ayrıca gecede 47 yıldır Erzincan’a hizmet eden Eczacı Saldıray Baydemir’e Erzincan Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bülent Gümüşel tarafından hizmetlerinden dolayı plaket verildi.
47 yıldır mesleğini severek icra ettiğini belirten Petek Eczanesi Sahibi Eczacı Saldıray Baydemir; “Bu gecede Sayın Prof. Dr. Bülent Gümüşel Hocamız ile Ecz. Burak Sarıkaya güzel bir sürpriz hazırlamışlar. 47 yıllık Eczacılık meslek hayatımı mayıs ayı sonu itibariyle sonlandıracağım.Bu vesileyle Prof. Dr. Bülent Gümüşel bir plaket vererek beni onurlandırdılar. Eczacılık bayramı pastasını bana kestirdiler ve duygu dolu anlar yaşadım.
Bu gece benim için çok özel bir geceydi. Sayın Prof. Dr. Bülent Gümüşel’e teşekkürlerimi, saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Eczacılık fakültesindeki çalışmalarında sağlıklı ve başarılı yıllar geçirmesini diliyorum. Sayın hocamızın Erzincanda görev yapması Eczacılık Fakültesi için büyük bir değerdir. Eczacı Burak Sarıkaya’ya gösterdiği yakın ilgiden dolayı teşekkür ediyorum.Meslektaşlarıma hayatta başarılar diliyorum.Bütün dostlarıma saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Bu vesileyle de Erzincanlı hemşerilerime sağlıklı ve uzun ömüler diliyorum” dedi.

Diğer Haberler

İçoğlu: Hiçbirimiz Sağlıklı Kalamayız

Sağlık-Sen 6’ıncı Dönem 4’üncü Başkanlar Kurulu Toplantısı Video Konferans yöntemiyle yapıldı. Sağlık Sen Erzincan Şube …

PTT’den dağıtılan sosyal yardımlar evlere teslim edilecek

Erzincan İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi yaptığı toplantıda ödemelerin vatandaşlara 03.04.2020 Cuma saat 10:00’dan itibaren PTT …