14 Nisan 2021 ,Çarşamba
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ ERGAB’tan Kazankaya Gazetesi’ne Ziyaret

ERGAB’tan Kazankaya Gazetesi’ne Ziyaret

Erzincanlı Gazeteciler Birliği (ERGAB) Başkanı Sedat Sevim yönetim kurulu ile birlikte Kazankaya Gazetesi Sahibi Gazeteci-Yazar Mustafa Özsoy’u ziyart ettiler.
İstanbul’da çeşitli basın yayın kuruluşlarında çalışan Erzincanlı Gazeteciler, aralarındaki dayanışmayı güçlendirmek için bir araya gelerek kurulan Erzincanlı Gazeteciler Birliği (ERGAB)’ın faaliyetleri hakkında bilgiler veren ERGAB Başkanı Sedat Sevim Kazankaya Gazetesi Sahibi Mustafa Özsoy’a çalışmalarında başarılar diledi.
Ziyarette Mustafa Özsoy’a yapackları çalışmalarda başarılar dileyen Erzincanlı Gazeteciler Birliği (ERGAB) Başkanı Sedat Sevim sıcak karşılamadan dolayı da ayrıca teşekkür etti.
Kazankaya Gazetesi Sahibi Mustafa Özsoy ise gerçekleşen ziyaretten ötürü mutlu olduğunu ifade ederek Erzincanlı Gazeteciler Birliği (ERGAB) Başkanı Sedat Sevim ve yönetim kuruluna teşekkür etti. Özsoy ayrıca yapacakları çalışmalarda da kendilerine başarılar diledi.

Diğer Haberler

Boztepe Tarım İşletme Müdürlüğü üretim tesislerini 5 yıllığına kiraya veriliyor

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; Şanlıurfa Boztepe Tarım İşletme …

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünden İhaleye Davet

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti, Uluslararası …