14 Nisan 2021 ,Çarşamba
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Kaymakam Ateş Huzurevini Ziyaret Etti

Kaymakam Ateş Huzurevini Ziyaret Etti

Refahiye Kaymakamı Sedat Ateş, beraberinde Erzincan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Muammer Doğan, Refahiye Belediye Başkanı Cevdet Çınar, Refahiye Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürü Çakmak Paçacı ve mütevelli heyeti ile birlikte Refahiye huzur evi ve Rehabilitasyon merkezini ziyaret etti.
Refahiye Huzur evi ve Rehabilitasyon merkezinde incelemelerde bulunan Kaymakam Sedat Ateş, yetkililerden bilgi aldı.Yaşlılarla tek tek ilgilenerek sohbet eden   Kaymakam Ateş, huzurevi sakinlerinin isteklerini ve memnuniyetlerini sordu. Kaymakam Ateş,” Zaman zaman sizleri ziyaret ederek sorunlarınızla yakından ilgilenmeye çalışıyoruz. Sizlerin Alanya Huzurevi’nde huzurlu bir hayat sürdürmeniz için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Yaşlılar bizim başımızın tacıdır. Sizlerin huzur ve mutluluğu bizim huzur ve mutluluğumuzdur .Allah sizi başımızdan eksik etmesin” diye konuştu. Ziyaret sonrası Kaymakam Ateş yaptığı kısa değerlendirmede, yapımı kısa bir süre önce tamamlanan Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezi bölgede örnek gösterilecek bir konumda hizmete geçti. Burada misafir olan tüm yaşlılarımız uzman personel tarafından itinalı ve emin bir şekilde bakımları yapılmaktadır. Refahiye  Kaymakamı olarak  yaşlılarımızı tek tek ziyaret ettik” dedi. Kaymakam Ateş, burada kalan yaşlıların her türlü sıkıntılarının giderilmesinde ilçe kaymakamlığı ve huzur evi müdürlüğü başta olmak üzere her kesin üzerine düşeni yerine getirmesi gerektiğini  sözlerine ekledi.

Diğer Haberler

Boztepe Tarım İşletme Müdürlüğü üretim tesislerini 5 yıllığına kiraya veriliyor

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; Şanlıurfa Boztepe Tarım İşletme …

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünden İhaleye Davet

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti, Uluslararası …