2 Aralık Cumartesi , 2023
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ 15 Temmuz’un 5. Yıl Dönümünde Şehit ve Gaziler Unutulmadı

15 Temmuz’un 5. Yıl Dönümünde Şehit ve Gaziler Unutulmadı

Erzincan Valisi Mehmet Makas, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında, 15 Temmuz Gazisi Muhammed Doğan ve 15 Temmuz Şehidi Recep Gündüz’ün Babası Yaşar Gündüz’ü evlerinde ziyaret etti.
Vali Mehmet Makas ve beraberindeki 3. Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Davut Ala, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, 59. Topçu Eğitim Tugayı Komutanı Tuğgeneral Özdemir Şan, Erzincan Cumhuriyet Başsavcı Vekili İrfan Alper, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Halil Odabaş, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent ve bazı kamu kurum yöneticileri ilk olarak 15 Temmuz Gazisi Muhammed Doğan’ı Erzincan merkez Akyazı Mahallesi’ndeki evinde ziyaret ettiler.
Buradaki ziyaretin ardından Vali Mehmet Makas ve beraberindeki heyet Erzincan Tercan ilçesi Mercan Beldesi’ne bağlı Kurukol Köyü’ne giderek, 15 Temmuz Şehidi Recep Gündüz’ün Babası Yaşar Gündüz’ü evinde ziyaret etti.
Gerçekleştirilen ziyarettin ardından, Şehidimiz Recep Gündüz’ün mezarını ziyaret eden Vali Mehmet Makas ve beraberindekiler, şehidimizin mezarına karanfiller bırakılarak dualar ettiler.

Diğer Haberler

Erzincan MEM 2022 Yılı Okul Eğitimi Erasmus+ Programı Kapsamında Gerçekleştirilen Köln Hareketliliği Tamamlandı

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve akredite olunan Okul Eğitimi proje hareketlilikleri …

Hacı Ali Akın Caddesinde Sıcak Asfalt Ve Tretuvar Çalışmaları Tamamlandı

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun’un talimatları doğrultusunda Erzincan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir genelinde …