27 Eylül Çarşamba , 2023
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ 24Erzincanspor Kocaeli Spor Maçı Ertelendi

24Erzincanspor Kocaeli Spor Maçı Ertelendi

ANAGOLD 24Erzincan spor ile Kocaeli spor arasında oynanacak olan TFF 2. Lig Beyaz Gurup 13. Hafta mücadelesi Kocaeli sporda korona virüs testleri pozitif olan oyuncuların çokluğu nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.
2. Lig Beyaz Gurup 13. Hafta mücadelesinde Hafta içi Perşembe günü oynanması gereken Kocaeli spor maçı Kocaeli spor da 17 futbolcunu Korona Virüs Covid-19 testlerinin pozitif olması nedeniyle Türkiye Futbol federasyonu tarafından ileri bir tarihe ertelendi.

Kendi tesislerinde çalışmalarını sürdüren ANADOLD 24Erzincanspor da testleri pozitif olan 6 futbolcunun İzolasyonları devam ederken 13. Hafta mücadelesi öncesinde Kocaeli sporda pozitif vakaların çokluğu nedeniyle Perşembe günü oynanması gereken Kocaeli spor maçının TFF tarafından ileri bir tarihe ertelendiğini söyleyen ANAGOLD 24Erzincanspor sportif direktörü Erman Kılıç, “Hafta sonu zorlu Çorum spor maçında iyi oynamamıza rağmen 1 puan ile ayrılmıştık.. Kocaeli spor maçına testleri pozitif olan 6 oyuncumuzdan yoksun olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu hafta arkadaşlarımızdan birçoğunun İzolasyonları sona eriyor. Kupa maçı nedeniyle haftada iki maç oynuyorduk. Oyuncularımızda belirgin bir yorgunluk başlamıştı. İnşallah İzolasyonu tamamlanan oyuncularımızın da takıma katılmaları ile 14. Haftada karşılaşacağımız Afjet Afyon spor mücadelesine hazır olacağız” dedi.

Diğer Haberler

Çayırlı’da Vatandaşlara Aşure İkramı Yapıldı

Muharrem ayının 10. Günü olan Aşure Günü dolayısıyla Çayırlı’da yaşayan vatandaşlara aşure ikramı yapıldı. Çayırlı …

Psikososyal Destek Ekiplerine Teşekkür Belgesi Verildi

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Tarafından Depremde Büyük Bir Özveri ile Görev Yapan …