27 Mayıs Pazartesi , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ 3. Ordu Komutanı Orgeneral İsmail Serdar Savaş için Veda Yemeği Düzenlendi

3. Ordu Komutanı Orgeneral İsmail Serdar Savaş için Veda Yemeği Düzenlendi

Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Yüksek Askeri Şura (YAŞ) kararları kapsamında emekliye sevk edilen 3. Ordu Komutanı Orgeneral İsmail Serdar Savaş için veda yemeği düzenledi.
Gerçekleştirilen programa Erzincan Valisi Ali Arslantaş’ın yanı sıra 3. Ordu Komutanı Orgeneral İsmail Serdar Savaş, Erzincan Milletvekili Burhan Çakır, Erzincan eski Milletvekili Sebahattin Karakelle, 3. Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ali Ekiyor, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Erzincan eski Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, Vali Yardımcıları Mehmet Şerif Olçaş, İhsan Ayrancı, Çağlayan Aydın, İl Emniyet Müdürü Bülent Şensoy, İl Jandarma Komutanı Albay Hasan Aksoylu, İl Genel Meclis Başkanı Bekir Yıldız, bazı kamu kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

Taşçı Konağı’nda düzenlenen veda programında katılımcılardan duygu ve düşünceleri alındı.
Programda konuşan Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Erzincan’da yaklaşık dört yıldır görev yapan 3. Ordu Komutanı Orgeneral İsmail Serdar Savaş ile iyi bir çalışma ortamı içerisinde başarılı sonuçlar elde ettiklerini belirterek, özellikle 15 Temmuz günü ülkemizin birlik ve beraberliğine, devletimizin bekasına, milli iradeye ve demokrasimize kasteden darbe girişimine karşı dik duruş sergilediğini, milletimizin yanında olduğunu ve darbe girişiminin bertaraf edilmesinde önemli bir görev üstlendiğini kaydetti.
Erzincan Valisi Ali Arslantaş konuşmasının devamında, 3. Ordu Komutanı Orgeneral İsmail Serdar Savaş’a yeni hayatında ailesi ile birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir ömür temenni etti.
3. Ordu Komutanı Orgeneral İsmail Serdar Savaş ise yaptığı konuşmada Erzincan Valisi Ali Arslantaş’a düzenlemiş olduğu veda yemeğinden ötürü teşekkürlerini ileterek, hizmet üretmek için çalışan tüm idarecilere çalışmalarında başarılar diledi.
Konuşmaların ardından Erzincan Valisi Ali Arslantaş ve davetliler, 3. Ordu Komutanı Orgeneral İsmail Serdar Savaş’a çeşitli hediyeler takdim ederek, birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Diğer Haberler

Gazeteci-Yazar Kazım Erdem Özsoy, Aramızdan Ayrılalı Aldtı Yıl Oldu

Erzincan’da uzun yıllar gazetecilik yapan Özsöz Gazetesi Kurucusu Kazım Erdem Özsoy,  altı yıl önce bugün …

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …