24 Haziran Pazartesi , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Aksun Gazetemizi Ziyaret Etti

Aksun Gazetemizi Ziyaret Etti

Milliyetçi Hareket Partisi Erzincan Belediye Başkan Adayı Bekir Aksun seçim çalışmaları kapsamında Kazankaya Gazetesini ziyaret etti.
31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesi Milliyetçi Hareket Partisi Erzincan İli Belediye Başkan Adayı Bekir Aksun il genelinde ziyaretlerini sürdürüyor.
Bu kapsamda Kazankaya Gazetesini ziyaret eden Aksun, Gazetemiz sahibi Mustafa Özsoy ile görüştü. Yapılan ziyarette bir açıklama yapan Aksun, seçim çalışmaları kapsamında bugün Merkez çarşısındayız.
70 Günü aşkın bir sürede seçim çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Allah nasip ederse 1 Nisan’da mührü devralabilmek için bütün hemşehrilerimizle işbirliği içerisinde Seçim çalışmalarımızı yürütmekteyiz.
Bugün Erzincan’da her kesimden insanın ittifak ettiği şekilde Allah nasip ederse 31 Mart akşamı sandıklar açıldığında mühür teslim edilmiş olacaktır dedi Kazankaya Gazetesini sahibi Mustafa Özsoy ise ziyaretlerinden dolayı Bekir Aksun’a teşekkür ederek seçim çalışmalarında kendilerine başarı dileklerini iletti.

Diğer Haberler

Tanoğlu’ndan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj …

ERZİNCAN’DA DEĞİŞİM ARZUSU VE İSTEĞİ KAPALI MEKÂNLARA SIĞMIYOR

Erzincan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yüksel Çakır,  seçim çalışmaları kapsamında Halit Paşa Mahallesinde mahalle sakinleri …

Bir cevap yazın