2 Aralık Cumartesi , 2023
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Banklara şeritli önlem

Banklara şeritli önlem

Tüm dünyayı etkisi altına alan, ardından da ülkemize kadar gelen Kovid-19 korona virüse karşı Erzincan’da tüm kurumlar canla başla çalışıyor. Erzincan’da 65 yaş üstü vatandaşların yoğun kullandığı parklarda ki banklara oturulmasın diye şerit uygulaması yapıldı.
Erzincan’da yeni tip korona virüs (Kovid-19) tedbirleri çerçevesinde, 65 yaş ve üstü vatandaşlar ile kronik rahatsızlığı bulunanların sokağa çıkmalarının kısıtlanması uygulaması kapsamında, 65 yaş üstü vatandaşların çoğunlukla kullandığı alanlarda bulunan banklar Erzincan Belediyesi ekipleri tarafından şerit çekilerek oturulması engellendi.
Erzincan Belediyesi tarafından özellikle 65 yaş üstü vatandaşların çoğunlukla kullandığı Erzincan şehir merkezinde ki parklarda bulunan bankların üzerlerine şerit çekti. İçişleri Bakanlığının genelgesi sonrası yapılan uygulama ile 65 yaş üstü vatandaşların kullandığı alanlar da ki banklar şerit çekildikten sonra boş kaldı.

Diğer Haberler

Erzincan MEM 2022 Yılı Okul Eğitimi Erasmus+ Programı Kapsamında Gerçekleştirilen Köln Hareketliliği Tamamlandı

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve akredite olunan Okul Eğitimi proje hareketlilikleri …

Hacı Ali Akın Caddesinde Sıcak Asfalt Ve Tretuvar Çalışmaları Tamamlandı

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun’un talimatları doğrultusunda Erzincan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir genelinde …