2 Aralık Cumartesi , 2023
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Başkan Aksun, Mahalle Toplantılarına Devam Ediyor

Başkan Aksun, Mahalle Toplantılarına Devam Ediyor

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun “MAHALLELİ Soruyor, BAŞKAN Cevaplıyor” programları kapsamında bu hafta Taksim ve Çarşı Mahallesi sakinleri ile bir araya gelecek.
Toplantıların 18’ncisi 03 Ocak 2023 Salı günü Saat. 19:00 da Taksim Mahallesi sakinlerinin katılımları ile Şehit Pilot Teğmen Serkan Sağır İlkokulu toplantı salonunda yapılacak.
Programların 19’uncusu ise 05 Ocak 2023 Perşembe günü Saat. 19:00 da Çarşı Mahallesi sakinlerinin katılımları ile Mahalle içerisinde bulunan Erzincan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Tiyatro salonunda yapılacak.Düzenlenen toplantılarda Belediye tarafından Mahallelerde bugüne kadar yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgiler veriliyor.
Toplantılar Vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılanırken, toplantının yapıldığı Mahalle sakinleri Belediye Başkanı Bekir Aksun ile görüşerek istek ve önerilerini dile getiriyorlar.
Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun toplantılar ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında; “MAHALLELİ Soruyor BAŞKAN Cevaplıyor” Programları kapsamında bu hafta 18 ve 19’uncusunu düzenleyeceğimiz toplantılarda mahalle sakinleri ile bir araya gelerek yaptığımız çalışmaları anlatıp, yapacağımız çalışmalar ile ilgili olarak bilgiler vereceğiz. Yapacağımız toplantılara tüm Mahalle sakinlerini ve vatandaşlarımızı davet ediyorum” dedi.

Diğer Haberler

Erzincan MEM 2022 Yılı Okul Eğitimi Erasmus+ Programı Kapsamında Gerçekleştirilen Köln Hareketliliği Tamamlandı

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve akredite olunan Okul Eğitimi proje hareketlilikleri …

Hacı Ali Akın Caddesinde Sıcak Asfalt Ve Tretuvar Çalışmaları Tamamlandı

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun’un talimatları doğrultusunda Erzincan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir genelinde …