25 Temmuz Perşembe , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Başkan Bekir Aksun Mahalle Toplantılarına Aralıksız Devam Ediyor

Başkan Bekir Aksun Mahalle Toplantılarına Aralıksız Devam Ediyor

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun’un “MAHALLELİ Soruyor, BAŞKAN Cevaplıyor” programları aralıksız devam ediyor. Toplantıların 17’ncisi 28 Aralık 2022 Çarşamba günü Saat. 19:00 da Kızılay, Hocabey ve Halitpaşa Mahallesi sakinlerinin katılımları ile Salih Erkan İlkokulu toplantı salonunda yapılacak.Düzenlenen toplantılarda Belediye tarafından Mahallelerde yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgiler veriliyor. Toplantılar Vatandaşlar tarafından takdirle karşılanırken, toplantının yapıldığı Mahalle sakinleri Belediye Başkanı Bekir Aksun ile görüşerek istek ve önerilerini dile getiriyorlar.
Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun toplantılar ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında; “MAHALLELİ Soruyor BAŞKAN Cevaplıyor” Programları kapsamında bu hafta 17’ncisini düzenleyeceğimiz toplantılarda mahalle sakinleri ile bir araya gelerek yaptığımız çalışmaları anlatıp, yapacağımız çalışmalar ile ilgili olarak bilgiler vereceğiz. Yapacağımız toplantıya tüm Mahalle sakinlerini ve vatandaşlarımızı davet ediyorum” dedi.

Diğer Haberler

“Gözümüz Olun” Projesi İşbirliği Protokolü İmza Töreni Düzenlendi

Erzincan’da huzur ve güven ortamının daha da arttırılması amacıyla Vali Hamza Aydoğdu başkanlığında, “Gözümüz Olun” …

Tanoğlu, Hukuki Süreç Başlattı

Erzincan’da faaliyet gösteren Ajans Erzincan isimli haber sitesinde yayınlanan haberlerle ilgili olarak Erzincan Ticaret ve …