27 Mayıs Pazartesi , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Başkan Keleş Sezonu Değerlendirdi

Başkan Keleş Sezonu Değerlendirdi

TFF 2. Lig Beyaz grupta sezon sonunu değerlendiren ANAGOLD 24 ERZİNCANSPOR Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Keleş, PANDEMİ sürecinde yaşanan sıkıntılara rağmen PLAY OFF oynadıklarını söyledi.
2019-2020 sezonunda 3. ligde PLAY OFF oynayarak 2. lige yükselme başarısı gösteren ANAGOLD 24 ERZİNCANSPOR 2. lige yükseldiği ilk sezonunda PLAY OFF oynayarak 2020-2021 sezonunu tamamlamıştır.
ANAGOLD 24 Erzincanspor Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Keleş, ” İmkânlarımız dahilinde oluşturduğumuz genç kadromuz 38 haftalık periyodun 34 haftasını sürekli ilk 5 de sürdürerek play off müsabakalarına katılma başarısını göstermiştir.

Elde edilen başarının tüm yönetim kuruluna ait olduğunu belirten Başkan Keşleş, hedefimiz yaşanan zor süreci şampiyon olarak tamamlamaktı. PANDEMİ dolayısıyla Covit olan oyuncuların yanı sıra sakat ve cezalı oyuncuların çokluğuna rağmen güzel bir sezon geçirdik. PLAY OFF’ta ilk maçımızda grubu 2. sırada tamamlayan Hekimoğlu Trabzon spor maçını sahamızda 2-0 kazanarak avantaj elde etmiştik. Mutlak surette rövanşa avantajlı başlamak ve tur atlamak istiyorduk. Haketmediğimiz ve beklemediğimiz bir mağlubiyet alarak 2020-2021 sezonunu tamamlamış olduk.
Hekimoğlu Trabzonspor maçının seyircisiz olmasına rağmen ” iğne atsan yere düşmez misali” tribünlerin tıka basa dolu olması, kötü tezahürat ve devre arasında Hekimoğlu Trabzon Futbol Kulübü yöneticilerinin soyunma odası koridorlarında futbolcularımıza saldırması pes dedirtti.
Aynı gün, Sakarya’da oynanan 2.Lig B Gurubu Play Off 2. Maçında benzer görüntüler nedeniyle TFF Yetkililerince maçın başlatılmaması ve tribünlerin boşatılmasından sonra maçın başlatılması kararı verilirken Hekimoğlu Trabzon spor maçında aynı kararın uygulanmaması, TFF’nin kulüpler arasında uyguladığı çifte standardın en büyük delili olmuştur.
GÜVENLİK GÜÇLERİ OLAYLARA MÜDAHALE ETMEDİ
Devre arasında Hekimoğlu Trabzon Futbol Kulübü yöneticilerinin soyunma odası koridorlarında futbolcularımıza saldırması ve tüm bu olayların Maçın Temsilcilerinin gözleri önünde cereyan etmesine karşın ”müdahaleden vazgeçtik” kayda bile alınmaması, Sporun Ruhuna uymadığı gibi.. Hoşgörü ve Centilmenlik adına büyük bir fiyaskodur.
Yaşananlara rağmen alınacak Kupaları, Dürüstlük ve Ahlak ilkelerine değişmeyen Anagold 24 Erzincanspor’u mücadelesinden dolayı yönetim kurulu olarak, bizlere destek veren başta Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım beyefendi olmak üzere, Erzincan Valisi Mehmet Makas’a, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sinan Aksu’ya, Erzincan Milletvekilleri Süleyman Karaman ve Burhan Çakır’a, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun’a, EBYÜ Rektörü Prof. Dr. Akın Levent’e, Ak Parti İl başkanı M.Cavit Şireci’ye ve Tüm Kurum amirlerine teşekkür ediyorum. Ayrıca terinin son damlasına kadar savaşan futbolcularımıza, teknik ekibimize ve kulüp personelimize, kalbi Anagold 24Erzincanspor için çarpan taraftarlarımıza da teşekkür ediyoruz.
2. Ligde ilk sezonunda Play-off oynayan Anagold 24 Erzincan spor, yaklaşan olağan kongremizin ardından yeni seçilecek yönetim kurulu ile inşallah Erzincanspor’umuza yakışır bir planlamayla hakettiği üst liglere en yakın zamanda çıkacaktır.
HER ŞEY ERZİNCAN İÇİN…

Diğer Haberler

Gazeteci-Yazar Kazım Erdem Özsoy, Aramızdan Ayrılalı Aldtı Yıl Oldu

Erzincan’da uzun yıllar gazetecilik yapan Özsöz Gazetesi Kurucusu Kazım Erdem Özsoy,  altı yıl önce bugün …

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …