Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ “Bayram Yakınlıktır, Yakınlaşmadır”

“Bayram Yakınlıktır, Yakınlaşmadır”

AK Parti Erzincan Milletvekilleri Süleyman Karaman ve Burhan Çakır, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladılar. Erzincan Milletvekilleri mesajlarında; “Tüm İslam âleminde ve cennet yurdumuzda olduğu gibi güzel şehrimiz Erzincan’da da birlik ve beraberliğimizi, dostluk ve kardeşliğimizi karşılıklı sevgi ve saygı duygularıyla pekiştiren bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmış bulunuyoruz.

Milletimizin mayası olan yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel örneklerinin yaşandığı bayramlar yoksulun, yetimin, düşkünün korunup kollandığı, kırgınlıkların yerini sevgi ve barışın aldığı, kin ve nefretin bertaraf edildiği ve dini vecibelerimizin yerine getirmenin mutluluğunu yaşadığımız istisnai günlerdir.
Bayram yakınlıktır, yakınlaşmadır. İdrak etmekte olduğumuz Kurban Bayramı’nın bütün insanlığın kalplerinin birbirine yakınlaşmasına vesile olması yegâne ümidimizdir. Bu duygu ve düşüncelerle siz değerli halkımızın, aziz milletimizin ve İslam âleminin mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyoruz.
Bayramın herkese sağlık, huzur, sevgi ve esenlik getirmesini niyaz ediyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz. Son olarak Kurban kesimlerini işin ehli kişilerin yapmasını buradan tekrar hatırlatıyor ve maske ve sosyal mesafe kurallarına uymayı unutmayalım diyoruz” ifadelerini kullandılar.

Diğer Haberler

“Gözümüz Olun” Projesi İşbirliği Protokolü İmza Töreni Düzenlendi

Erzincan’da huzur ve güven ortamının daha da arttırılması amacıyla Vali Hamza Aydoğdu başkanlığında, “Gözümüz Olun” …

Tanoğlu, Hukuki Süreç Başlattı

Erzincan’da faaliyet gösteren Ajans Erzincan isimli haber sitesinde yayınlanan haberlerle ilgili olarak Erzincan Ticaret ve …