Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Bulut, Mazbatasını Aldı

Bulut, Mazbatasını Aldı

Hafta sonu AK Parti Merkez İlçe olağan kongremizi büyük bir coşku ve heyecanla gerçekleştirdiklerini ve itiraz sürecinin tamamlandığını belirten AK Parti Merkez İlçe Başkanı Av. Ferhat Bulut mazbatasını alarak göreve başladı.

Mazbatasını alan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Av. Ferhat Bulut Erzincan Adliyesi çıkışında basın mensuplarına bilgi verdi. Başkan Av. Bulut açıklamasın da; “Kongremizde bizleri yalnız bırakmayan Koordinatör milletvekilimiz Fevzi Şanverdi’ye AK Parti Milletvekillerimiz Süleyman Karaman ve Burhan Çakır’a AK Parti İl başkanımız Mehmet Cavit Şireci ve tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyorum. Kongremizde bizleri yalnız bırakmayan basın mensuplarımıza da ayrıca teşekkür ederim” dedi.

Seçimden 3 gün sonra bir itiraz sürecinin başladığını söyleyen başkan Av. Bulut, bugün bu itiraz süreci sona erdi, dolayısıyla seçim sonucu da kesinleşmiş oldu. Bizlerde yönetimimiz ile birlikte kesinleşen seçim sonucunu belirleyen belgemiz mazbatamızı bugün il seçim kurulumuzdan teslim almış olduk.  Benimle birlikte görev alacak olan ve almış olan arkadaşlarıma yapacakları görevlerinde muvaffakiyetler diliyorum. Ben ve ekibim adına inşallah Erzincan için, şehrimiz için elimizi taşın altına koymaya ekibim ile birlikte gönüllüyüz. Bundan sonrası için inşallah gönüllere dokunma zamanıdır, hizmet zamanıdır.

Merkez ilçe başkanlığında İkinci dönemleri olduğunu da ifade eden Başkan Av. Bulut, Şahsım ve yönetimimiz artık daha tecrübeli. Önceki dönemlerde yapmış olduğumuz çalışmaların üzerine kat, kat koyarak Allah’ın izni ile bu süreci başarılı bir şekilde yeni 3 yıllık görevimizi tamamlamak istiyoruz” ifadelerine yer verdi.

Diğer Haberler

Tanoğlu’ndan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj …

ERZİNCAN’DA DEĞİŞİM ARZUSU VE İSTEĞİ KAPALI MEKÂNLARA SIĞMIYOR

Erzincan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yüksel Çakır,  seçim çalışmaları kapsamında Halit Paşa Mahallesinde mahalle sakinleri …