Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Çayırlı’da Vatandaşlara Aşure İkramı Yapıldı

Çayırlı’da Vatandaşlara Aşure İkramı Yapıldı

Muharrem ayının 10. Günü olan Aşure Günü dolayısıyla Çayırlı’da yaşayan vatandaşlara aşure ikramı yapıldı.
Çayırlı Kaymakamlığı, Çayırlı İlçe Müftülüğü, ve Çayırlı Belediyesi tarafından düzenlenen Aşure ikramında vatandaşlara aşure ikramında bulunuldu.
Gerçekleştirilen etkinliğe Çayırlı Kaymakamı Ahmet Gülderen, İlçe Belediye Başkanı Atınç Bahadır, İlçe Müftüsü Hüseyin Demirci, İlçe Emniyet Amiri Ömer Aksu ve vatandaşlar katıldı.Çayırlı Kaymakamı Ahmet Gülderen: ‘Yüce Rabbimden Aşure Günü’nün, bütün memleketimizde birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın daha da pekişmesine, dünya üzerinde barış, huzur ve mutluluk tohumlarının yeşermesine vesile olmasını diliyorum.
Başta Hz. Hüseyin ve Kerbelâ’da şehit olan Ehl-i Beyt olmak üzere, mukaddesatımız uğruna can veren bütün şehitlerimize selam olsun. Makamları âlî, mekânları cennet olsun’ dedi.
Dayanışma ve paylaşmanın simgesi olan Aşure Günü’nde edilen duanın ardından iyi dilek temennilerinde bulunulduktan sonra vatandaşlara aşure ikramı yapıldı.

Diğer Haberler

Psikososyal Destek Ekiplerine Teşekkür Belgesi Verildi

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Tarafından Depremde Büyük Bir Özveri ile Görev Yapan …

Polisten Dolandırıcılık Yöntemlerine İlişkin Uyarı

Erzincan’da polis ekipleri, vatandaşları araç satışlarında karşılaşılan dolandırıcılık yöntemlerine karşı uyardı. İl Emniyet Müdürlüğü Toplum …