Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ CHP 25 Milletvekili ile Erzincan’da

CHP 25 Milletvekili ile Erzincan’da

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi ile birlikte sabah saatlerinde Erzincan’a gelen CHP milletvekilleri parti il binasını ziyaret etti, burada yapılan basın açıklamasının ardından kent merkezinde esnafa yönelik gezi yaptı.
Gamze Akkuş İlgezdi ve beraberindeki 43 kişi ile çeşitli gezi ve incelemelerde bulunmak üzere geldiği Erzincan’da partisinin il başkanlığı binası önünde basın açıklaması yaptı.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi ‘ türküleriyle , bereketli topraklarıyla Erenlerin diyarı Erzincan’da olmaktan mutluluk duyuyoruz diyerek konuşmasının devamında şunları kaydetti: ‘ Bugün milletvekillerimiz, parti meclis üyelerimiz , disiplin kurulu üyelerimiz ve farklı illerden belediye meclis üyelerimizle 43 kişilik bir ekiple bütün ilçelere ve il merkezine ziyaretlerde bulunacağız. Nerede bir gam, keder varsa oraya merhem olacağız. Öncelikle can Erzincan’ın dertlerini, sorunlarını ve taleplerini dinleyeceğiz. İnanıyorum ki günün sonunda yurttaşlarımızla gönül köprüsü kuracağız.
Konuşmasını sürdüren İlgezdi, Refah, bolluk ve sağlık içinde yaşayacağımız bir Türkiye inşa etmek istiyoruz.Bu inanç ve kararlılıkla aylardır kapı kapı il il güzel ülkemizi dolaşıyoruz. Nerede bir dert, sorun varsa bunları çözmek adına oraya gidiyoruz. Sıkıntıda olan vatandaşımız kalmasın istiyoruz. Esnafımız dükkanını siftahsız kapatmasın, çiftçimizin mahsulü tarlada kalmasın istiyoruz. Gençlerimiz işsiz dolaşmasın, emeklimiz iyi geçinsin. Hiç bir çocuk yatağa aç girmesin istiyoruz’ diye konuştu.
CHP Erzincan İl Başkanı Ayhan Doğan ise buradaki konuşmasında: ‘ çalışmalar noktasında el birliğiyle çalışacağız. Erzincan’da tüm Türkiye’ de olduğu gibi esnaf, çiftçi, emeklisi, herkes zor durumda. Bunlara çözüm olmak için genel başkan yardımcımızda buradadır. El birliğiyle bu zor zamanların üstesinden geleceğiz’ dedi.

Diğer Haberler

Tanoğlu’ndan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj …

ERZİNCAN’DA DEĞİŞİM ARZUSU VE İSTEĞİ KAPALI MEKÂNLARA SIĞMIYOR

Erzincan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yüksel Çakır,  seçim çalışmaları kapsamında Halit Paşa Mahallesinde mahalle sakinleri …