Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ CHP Erzincan İl Başkanlığı’nda Görev Değişimi

CHP Erzincan İl Başkanlığı’nda Görev Değişimi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Erzincan İl Başkanlığında görev değişimi yapıldı. Geçtiğimiz günlerde Ayhan Doğan’ın milletvekilliği aday adaylığı için il başkanlığından istifa etmesinin ardından yerine Erden Öztopçu il başkanlığına getirildi.
Parti binasında düzenlenen devir teslim törenine il yönetimi, kadın kolları, gençlik kolları ve partililer katıldı.Eski başkan Ayhan Doğan, yeni başkan Erdem Öztopçu’ya başarılar dileyerek görev yaptıkları süre içerisinde partinin başarısı için çalışmalar yaptıklarını dile getirerek cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde CHP ‘nin iktidar olması için ve Erzincan’da 1 milletvekili çıkarılması için çalışmaların devam edeceğini ‘ dile getirdi.
CHP Erzincan İl Başkanlığına seçilen Erdem Topçu ise konuşmasında:‘ sorumluluklarının bilincinde olacak şekilde görev yapacaklarını belirterek, partinin başarısı için mücadele edeceklerini ve birlik ve beraberliğin sağlanması için çaba sarf edeceklerini söyledi. Konuşmaların ardından yeni başkan Erdem Öztopçu , eski başkan Ayhan Doğan’a verdiği emeklerden dolayı plaket takdim ederken, Ayhan Doğan ise yeni İl Başkanı Erdem Öztopçu’ya çiçek takdiminde bulundu.

Diğer Haberler

“Gözümüz Olun” Projesi İşbirliği Protokolü İmza Töreni Düzenlendi

Erzincan’da huzur ve güven ortamının daha da arttırılması amacıyla Vali Hamza Aydoğdu başkanlığında, “Gözümüz Olun” …

Tanoğlu, Hukuki Süreç Başlattı

Erzincan’da faaliyet gösteren Ajans Erzincan isimli haber sitesinde yayınlanan haberlerle ilgili olarak Erzincan Ticaret ve …