Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ CHP Milletvekili Adayları Basınla İftarda Buluştu

CHP Milletvekili Adayları Basınla İftarda Buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Erzincan Milletvekili Adayları ve parti yönetimi düzenlenen iftar yemeğinde basın mensuplarıyla bir araya geldi.
14 Mayıs seçimlerine az bir zaman kala partilerin milletvekili adayları çalışmalarını sürdürüyor.
Cumhuriyet Halk Partisi tarafından düzenlenen organizasyonda CHP Milletvekili adayları Mustafa Sarıgül ve Dr. Ufuk Aktaş ve partililer, Erzincan’da görev yapan ulusal ve yerel basında görev yapan gazetecilerle iftarda bir araya geldi. Gazetecilerle tek tek ilgilenen Sarıgül ve Aktaş iftar programının ardından açıklamalarda bulundular.
CHP Erzincan 1. Sıra adayı Mustafa Sarıgül, Erzincan için birlikte çalışacaklarını belirterek konuşmasında şunlara yer verdi: ‘ Erzincan’ın destekleriyle inşallah bu güzel memlekete hizmet edeceğiz. Seçim sürecinde ve sonrasında sürekli Erzincan’da olacağım ve hizmet etmek için var gücümüzle çalışacağım. Erzincan’ın sesini duyurmak için ve Erzincan’ın kazanması için mücadele edeceğiz.
Canım Erzincan’ım insanına hizmet etmek benim için büyük bir şeref ve ben tüm hemşerilerimi seviyorum’ dedi.

Diğer Haberler

Erzincan MEM 2022 Yılı Okul Eğitimi Erasmus+ Programı Kapsamında Gerçekleştirilen Köln Hareketliliği Tamamlandı

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve akredite olunan Okul Eğitimi proje hareketlilikleri …

Hacı Ali Akın Caddesinde Sıcak Asfalt Ve Tretuvar Çalışmaları Tamamlandı

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun’un talimatları doğrultusunda Erzincan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir genelinde …