Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ ÇİFTÇİLERİMİZ BAŞIMIZIN TACIDIR

ÇİFTÇİLERİMİZ BAŞIMIZIN TACIDIR

Erzincan Ziraat Odası Başkanı Tamer Geyik ve beraberindeki köy muhtarları Erzincan Valisi Mehmet Makas’ı ziyaret ederek Erzincan Çiftçisine arazi sulama konusu başta olmak üzere vermiş olduğu destek ve katkılarından dolayı teşekkür ettiler. Vali Makas,”Üreten, rızkı için alın teri döken, çiftçilerimiz başımızın tacıdır devlet olarak imkanlar ölçüsünde her zaman üreticinin yanında olduklarını” söyledi.

Erzincan Ziraat Odası Başkanı Tamer Geyik ve beraberindeki köy muhtarları Vali Mehmet Makas’ı makamında ziyaret ederek, Erzincan Çiftçisine arazi sulama konusu başta olmak üzere vermiş olduğu destek ve katkılarından dolayı teşekkür ettiler.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Makas, ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalı olan Erzincan’da üretim yapan çiftçileri tebrik ederek, devlet olarak imkanlar ölçüsünde her zaman üreticinin yanında olduklarını vurguladı.

Diğer Haberler

Erzincan MEM 2022 Yılı Okul Eğitimi Erasmus+ Programı Kapsamında Gerçekleştirilen Köln Hareketliliği Tamamlandı

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve akredite olunan Okul Eğitimi proje hareketlilikleri …

Hacı Ali Akın Caddesinde Sıcak Asfalt Ve Tretuvar Çalışmaları Tamamlandı

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun’un talimatları doğrultusunda Erzincan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir genelinde …