Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ ÇİFTÇİLERİMİZ BAŞIMIZIN TACIDIR

ÇİFTÇİLERİMİZ BAŞIMIZIN TACIDIR

Erzincan Ziraat Odası Başkanı Tamer Geyik ve beraberindeki köy muhtarları Erzincan Valisi Mehmet Makas’ı ziyaret ederek Erzincan Çiftçisine arazi sulama konusu başta olmak üzere vermiş olduğu destek ve katkılarından dolayı teşekkür ettiler. Vali Makas,”Üreten, rızkı için alın teri döken, çiftçilerimiz başımızın tacıdır devlet olarak imkanlar ölçüsünde her zaman üreticinin yanında olduklarını” söyledi.

Erzincan Ziraat Odası Başkanı Tamer Geyik ve beraberindeki köy muhtarları Vali Mehmet Makas’ı makamında ziyaret ederek, Erzincan Çiftçisine arazi sulama konusu başta olmak üzere vermiş olduğu destek ve katkılarından dolayı teşekkür ettiler.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Makas, ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalı olan Erzincan’da üretim yapan çiftçileri tebrik ederek, devlet olarak imkanlar ölçüsünde her zaman üreticinin yanında olduklarını vurguladı.

Diğer Haberler

Kaymakam Kaykaç, Mehmetçikle İftar Yaptı

Refahiye Kaymakamı Eyüp Kaykaç; Belediye Başkanı Çakmak Paçacı, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hüsamettin Erol, …

Emniyet Teşkilatı İftarda Buluştu

Türk Polis Teşkilatının 177’nci kuruluş yıl dönümünü ve Polis Haftası dolayısıyla iftar programı düzenlendi. Düzenlenen …