24 Haziran Pazartesi , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ ÇİFTÇİLERİMİZ BAŞIMIZIN TACIDIR

ÇİFTÇİLERİMİZ BAŞIMIZIN TACIDIR

Erzincan Ziraat Odası Başkanı Tamer Geyik ve beraberindeki köy muhtarları Erzincan Valisi Mehmet Makas’ı ziyaret ederek Erzincan Çiftçisine arazi sulama konusu başta olmak üzere vermiş olduğu destek ve katkılarından dolayı teşekkür ettiler. Vali Makas,”Üreten, rızkı için alın teri döken, çiftçilerimiz başımızın tacıdır devlet olarak imkanlar ölçüsünde her zaman üreticinin yanında olduklarını” söyledi.

Erzincan Ziraat Odası Başkanı Tamer Geyik ve beraberindeki köy muhtarları Vali Mehmet Makas’ı makamında ziyaret ederek, Erzincan Çiftçisine arazi sulama konusu başta olmak üzere vermiş olduğu destek ve katkılarından dolayı teşekkür ettiler.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Makas, ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalı olan Erzincan’da üretim yapan çiftçileri tebrik ederek, devlet olarak imkanlar ölçüsünde her zaman üreticinin yanında olduklarını vurguladı.

Diğer Haberler

Tanoğlu’ndan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj …

ERZİNCAN’DA DEĞİŞİM ARZUSU VE İSTEĞİ KAPALI MEKÂNLARA SIĞMIYOR

Erzincan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yüksel Çakır,  seçim çalışmaları kapsamında Halit Paşa Mahallesinde mahalle sakinleri …