Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla birlikte seçim startını verdiklerini söyledi.
Milletvekili Karaman, Erzincan Merkez’de Cumhur ittifakına, İl Genel Meclisi ve İlçe Belediyeleri’nde ise AK Parti’ye destek istedi.
AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman gündeme ilişkin olarak yaptığı değerlendirmesinde: “31 Mart günü yerel seçimlerde Cumhur ittifakı olarak Erzincan’da belediyeyi, AK Parti olarak da İl Genel Meclis üyeliklerini ve ilçe belediyelerini kazanacağız.
Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ki çalışmalarım sonrasında hemen Erzincan’ımıza geldim. Erzincan’da Cumhur ittifakı adayımız Sayın Bekir Aksun ile seçim ziyaretleri gerçekleştirdik. Cumhur ittifakımız haricinde bir destek AK Parti teşkilatlarımız olarak mümkün değildir. Bağımsız Başkan Adayının partimizle her hangi bir bağı kalmamıştır. Milletimizle el ele gönül gönüle bir bağ inşaa etmek için çalışıyoruz. Cumhur ittifakımız şüphesiz ki Erzincan’da kazanan olacaktır.
İL GENEL MECLİSİ VE İLÇE BELEDİYELERİMİZ DE İTTİFAK YOK
AK Parti olarak da İl Genel Meclis adaylarımız Mehmet Cavit Şireci, Adnan Yılmaz ve Süleyman Yıldırım ile de seçim ziyaretleri gerçekleştirdik. İl Genel Meclisi ve İlçe Belediyelerimiz de ittifak yok.
Ziyaretlerimizde vatandaşlarımızın Cumhur İttifakına ve AK Parti’ye olan destekleri ilgileri bizleri ziyadesiyle memnun ediyor. Hizmete oy veren milletimizden yine hizmet için destek bekliyoruz. Bir yere hizmet istiyorsak yaşadığımız yerin gelişmesi, yaşam standartlarının iyileşmesi için tercihimizi doğru olandan yana kullanmalıyız. Hemşerilerimden isteğim Erzincan Merkez’de Cumhur ittifakını, İl Genel Meclisi ve İlçe Belediyeleri’nde ise AK Parti’yi destekleyelim” dedi.

Diğer Haberler

Tanoğlu’ndan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj …

ERZİNCAN’DA DEĞİŞİM ARZUSU VE İSTEĞİ KAPALI MEKÂNLARA SIĞMIYOR

Erzincan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yüksel Çakır,  seçim çalışmaları kapsamında Halit Paşa Mahallesinde mahalle sakinleri …