Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Demirci, Başkanlığında Personel Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Demirci, Başkanlığında Personel Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Erzincan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Serdar Demirci başkanlığında, Hizmet binası içerisinde bulunan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü, Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü ile Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğünde görev yapan personel ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.Toplantıya Ramazan ayını tebrik ederek başlayan Erzincan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Serdar Demirci, yaşanan deprem felaketi dolayısıyla depremden etkilenen illerde, ilk günden itibaren mesai mefhumu gözetmeksizin görev alan ve hala görevde olan personelimize teşekkür ederek; Depremi en iyi anlayan illerden birisi Erzincan’dır. Bizler depremzede ailelerimize hem deprem bölgesinde ulaşıyoruz hem de ilimizde misafir ederek ailelilerimiz ve çocuklarımız için Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü olarak tüm imkânlarımızla yanlarında olmaya çalışıyoruz. Depremin yaralarını hep birlikte sarmak için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz dedi.
Toplantıda 2022 yılında yapılan çalışmaların değerlendirilmesi ve 2023 senesinde planlanan çalışma programı ve hedeflere değerlendirilerek; engelli, yaşlı, kadın, çocuk ve arz odaklı hizmet politikamız gereği, hizmetlerimizin en iyi şekilde vatandaşlarımıza ulaştırılması için gerekli değerlendirilmeler yapıldı.
Toplantı sonunda personelin istek ve talepleri dinleyen Erzincan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Serdar Demirci, tüm personele çalışmalarında başarılar dileyerek toplantıyı sonlandırdı.

Diğer Haberler

Tanoğlu’ndan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj …

ERZİNCAN’DA DEĞİŞİM ARZUSU VE İSTEĞİ KAPALI MEKÂNLARA SIĞMIYOR

Erzincan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yüksel Çakır,  seçim çalışmaları kapsamında Halit Paşa Mahallesinde mahalle sakinleri …