Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Demirci, Başkanlığında Personel Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Demirci, Başkanlığında Personel Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Erzincan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Serdar Demirci başkanlığında, Hizmet binası içerisinde bulunan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü, Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü ile Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğünde görev yapan personel ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.Toplantıya Ramazan ayını tebrik ederek başlayan Erzincan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Serdar Demirci, yaşanan deprem felaketi dolayısıyla depremden etkilenen illerde, ilk günden itibaren mesai mefhumu gözetmeksizin görev alan ve hala görevde olan personelimize teşekkür ederek; Depremi en iyi anlayan illerden birisi Erzincan’dır. Bizler depremzede ailelerimize hem deprem bölgesinde ulaşıyoruz hem de ilimizde misafir ederek ailelilerimiz ve çocuklarımız için Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü olarak tüm imkânlarımızla yanlarında olmaya çalışıyoruz. Depremin yaralarını hep birlikte sarmak için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz dedi.
Toplantıda 2022 yılında yapılan çalışmaların değerlendirilmesi ve 2023 senesinde planlanan çalışma programı ve hedeflere değerlendirilerek; engelli, yaşlı, kadın, çocuk ve arz odaklı hizmet politikamız gereği, hizmetlerimizin en iyi şekilde vatandaşlarımıza ulaştırılması için gerekli değerlendirilmeler yapıldı.
Toplantı sonunda personelin istek ve talepleri dinleyen Erzincan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Serdar Demirci, tüm personele çalışmalarında başarılar dileyerek toplantıyı sonlandırdı.

Diğer Haberler

Çayırlı’da Vatandaşlara Aşure İkramı Yapıldı

Muharrem ayının 10. Günü olan Aşure Günü dolayısıyla Çayırlı’da yaşayan vatandaşlara aşure ikramı yapıldı. Çayırlı …

Psikososyal Destek Ekiplerine Teşekkür Belgesi Verildi

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Tarafından Depremde Büyük Bir Özveri ile Görev Yapan …