2 Aralık Cumartesi , 2023
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Depremzede Çocuklar Gönüllerince Eğlendi

Depremzede Çocuklar Gönüllerince Eğlendi

Depremden etkilenerek Erzincan’a gelen ve KYK yurtları ile misafirhanelerde kalan aileler ve çocukları için Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü hizmet binasında oyun ve etkinlik alanı oluşturuldu.
Depremzede ailelerinin çocuklarına yönelik kurulan oyun ve eğlence alanında müzik eşliğinde oyunlar, boyama etkinlikleri, kitap okuma gibi psikososyal destek amaçlı program gerçekleştirildi.
Programda depremzede aileler ile bir süre sohbet eden il müdürü Serdar Demirci; “Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü olarak daima sizlerin yanındayız ve depremin yaralarını hep birlikte saracağız. Bizler büyük bir aileyiz, sizlerde bizim ailemizin bir parçasısınız” dedi. Konuşmanın ardından İl Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan eğlence parkında çocuklar ve aileleri doyasıya eğlendi.

Diğer Haberler

Erzincan MEM 2022 Yılı Okul Eğitimi Erasmus+ Programı Kapsamında Gerçekleştirilen Köln Hareketliliği Tamamlandı

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve akredite olunan Okul Eğitimi proje hareketlilikleri …

Hacı Ali Akın Caddesinde Sıcak Asfalt Ve Tretuvar Çalışmaları Tamamlandı

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun’un talimatları doğrultusunda Erzincan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir genelinde …