Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı’ndan proje teklif çağrısı

Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı’ndan proje teklif çağrısı

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre;Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı, yürütmekte olduğu “2022 Yılı Emek Yoğun Sektörler İçin Finansman Desteği Programı” kapsamında uygun proje başvurularının kendisine sunulması amacıyla ilana çıktı.

Söz konusu program hakkında detaylı bilgi Başvuru Rehberi ve eklerinin tamamı ve www.daka.org.tr internet sitesinden temin edilebilir. Başvuruların son tarihi 01/11/2022 ve saati 23.59 ’dur. Başvurular Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi  (KAYS) üzerinden yapılacak olup bu tarihten sonra başvuru yapılamayacak.

Emek Yoğun Sektörler İçin Finansman Desteği Programı çerçevesinde finanse edilecek projelerin sunulması, seçilmesi ve uygulanması ile ilgili kurallar Kalkınma Ajansları Proje ve Faaliyet Destekleme Yönetmeliği ile Destek Yönetimi Kılavuzu hükümlerine uygun olarak açıklanmaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Diğer Haberler

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …

Prof. Dr. Erdem Yavuz TYB’ de Erzincan’ın Kurtuluşunu Anlattı

Prof. Dr. Erdem Yavuz Yazarlar Birliğinde Erzincan’ın kurtuluşunu anlattı Erzincan Ermeni olaylarının yoğunlaştığı bir yerdi …