15 Nisan Pazartesi , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Emniyet Teşkilatı İftarda Buluştu

Emniyet Teşkilatı İftarda Buluştu

Türk Polis Teşkilatının 177’nci kuruluş yıl dönümünü ve Polis Haftası dolayısıyla iftar programı düzenlendi.
Düzenlenen iftar programına ; Vali Mehmet Makas ve Eşi Elif Makas, Erzincan Milletvekili Burhan Çakır, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun ve Eşi, Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Ali Öztürk, Adli Yargı Komisyon Başkanı Halil Odabaş, EBYÜ Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt ve Eşi, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, emniyet mensupları ve aileleri, şehit yakınları ile gaziler katıldı.
Düzenlenen İftar Programında birer konuşma yapan Erzincan İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun ve Erzincan Milletvekili Burhan Çakır, Polis Teşkilatımızın 177’nci kuruluş yıldönümünü kutlayarak, tüm Erzincanlılara hayırlı Ramazanlar dilediler.
Program kapsamında son olarak konuşan Vali Mehmet Makas, Türk Polis Teşkilatı’nın 177’nci kuruluş yıl dönümünü tebrik ederek; “Milletimizin can ve mal güvenliğinin sağlanması için gece gündüz demeden fedakârca görev yapan Emniyet güçlerimize teşekkür ediyor, bundan sonraki görevlerinde de başarılar diliyorum” dedi.
Bu toprakları bize mukaddes bir vatan olarak emanet eden Aziz Şehitlerimizi rahmetle, Kahraman Gazilerimizi şükranla andığını belirten Vali Mehmet Makas, tüm katılımcıların Ramazan ayını tebrik ederek, Mübarek Ramazan ayının şehrimize, ülkemize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini diledi.

Diğer Haberler

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …

Prof. Dr. Erdem Yavuz TYB’ de Erzincan’ın Kurtuluşunu Anlattı

Prof. Dr. Erdem Yavuz Yazarlar Birliğinde Erzincan’ın kurtuluşunu anlattı Erzincan Ermeni olaylarının yoğunlaştığı bir yerdi …