20 Nisan 2022 ,Çarşamba
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Emniyet Teşkilatı İftarda Buluştu

Emniyet Teşkilatı İftarda Buluştu

Türk Polis Teşkilatının 177’nci kuruluş yıl dönümünü ve Polis Haftası dolayısıyla iftar programı düzenlendi.
Düzenlenen iftar programına ; Vali Mehmet Makas ve Eşi Elif Makas, Erzincan Milletvekili Burhan Çakır, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun ve Eşi, Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Ali Öztürk, Adli Yargı Komisyon Başkanı Halil Odabaş, EBYÜ Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt ve Eşi, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, emniyet mensupları ve aileleri, şehit yakınları ile gaziler katıldı.
Düzenlenen İftar Programında birer konuşma yapan Erzincan İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun ve Erzincan Milletvekili Burhan Çakır, Polis Teşkilatımızın 177’nci kuruluş yıldönümünü kutlayarak, tüm Erzincanlılara hayırlı Ramazanlar dilediler.
Program kapsamında son olarak konuşan Vali Mehmet Makas, Türk Polis Teşkilatı’nın 177’nci kuruluş yıl dönümünü tebrik ederek; “Milletimizin can ve mal güvenliğinin sağlanması için gece gündüz demeden fedakârca görev yapan Emniyet güçlerimize teşekkür ediyor, bundan sonraki görevlerinde de başarılar diliyorum” dedi.
Bu toprakları bize mukaddes bir vatan olarak emanet eden Aziz Şehitlerimizi rahmetle, Kahraman Gazilerimizi şükranla andığını belirten Vali Mehmet Makas, tüm katılımcıların Ramazan ayını tebrik ederek, Mübarek Ramazan ayının şehrimize, ülkemize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini diledi.

Diğer Haberler

Kaymakam Kaykaç, Mehmetçikle İftar Yaptı

Refahiye Kaymakamı Eyüp Kaykaç; Belediye Başkanı Çakmak Paçacı, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hüsamettin Erol, …

Sinek ve Haşerelere Karşı İlaçlamalar Başladı

r: Burhan Güven Erzincan Belediyesi havaların ısınması ile birlikte larva ilaçlama çalışmaları başlattı. Etkin şekilde …