25 Temmuz Perşembe , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ “Ermeni Meselesi” İsimli Seminer Düzenlendi

“Ermeni Meselesi” İsimli Seminer Düzenlendi

Erzincan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Tarih dersi zümresince planlanan İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün ve Şube Müdürü C. Armağan Tarba’nın da dinleyiciler arasında yer aldığı Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr.Yusuf Ziya Keskin Hoca’nın sunumu ile gerçekleşen “Ermeni Meselesi” isimli seminer öğretmen ve öğrenciler tarafından büyük bir ilgi ile takip edildi.İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün seminerin sonunda Doç. Dr.Yusuf Ziya Keskin Hoca’ya tüm katılımcıların istifade ettiği anlamlı sunumlarından dolayı şükranlarını ileterek günün anısına plaket takdim etti.
Seminerin ardından İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün ve katılımcılar Mobilya ve İç Mekan Tasarımı Alanında depremzede çocuklar için geri dönüşüm malzemelerinden yapılan ahşap oyuncak yapımını yerinde görerek yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldılar.

Diğer Haberler

“Gözümüz Olun” Projesi İşbirliği Protokolü İmza Töreni Düzenlendi

Erzincan’da huzur ve güven ortamının daha da arttırılması amacıyla Vali Hamza Aydoğdu başkanlığında, “Gözümüz Olun” …

Tanoğlu, Hukuki Süreç Başlattı

Erzincan’da faaliyet gösteren Ajans Erzincan isimli haber sitesinde yayınlanan haberlerle ilgili olarak Erzincan Ticaret ve …