9 Aralık Cumartesi , 2023
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Erzincan Belediyesinden Yoğun Temizlik Mesaisi

Erzincan Belediyesinden Yoğun Temizlik Mesaisi

Erzincan Belediyesi hava sıcaklıklarının artması ile birlikte mahallelerde detaylı bir şekilde temizlik seferberliği başlattı. Çevre temizliğinde etkin olunması adına Temizlik İşleri Müdürlüğü personelleri ile Fen İşleri Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü personelleri topyekün koordineli olarak çalışıyorlar.
Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Ordu Caddesi,Halitpaşa Caddesi, Fevzipaşa Caddesi ve 13 Şubat Caddesinde çalışmalarını başlatırken diğer ekiplerde mahallelerde bulunan sokaklarda çalışmalarını yürütüyorlar.

Cadde, sokak ve kaldırım temizliğinin yanı sıra boş arsalarda da bulunan çöpler tek tek toplanıyor.
Çalışmalar hakkında bilgi veren Temizlik İşleri Müdürü Osman Öztürk; “Havaların ısınması ile beraber bahar temizliği şeklinde Erzincan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personelleri ile Fen İşleri Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü personelleri olarak Erzincan’ın bütün mahallelerinde girilmemiş sokak bırakmamak şartıyla bugünden itibaren çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız. Dört ana caddeden, şehir merkezinden dışarıya doğru bütün ekipler bütün cadde ve sokakları süpürüp Erzincan’a yakışan bir şekilde çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Bundan sonra daha sık bir şekilde çalışmalarımızı devam ettireceğiz.” dedi.

Diğer Haberler

Sağlık Konusunda Farkındalık Oluşturuldu

Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Birimi tarafından 14 Kasım Dünya Diyabet Günü ve …

Erzincan MEM 2022 Yılı Okul Eğitimi Erasmus+ Programı Kapsamında Gerçekleştirilen Köln Hareketliliği Tamamlandı

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve akredite olunan Okul Eğitimi proje hareketlilikleri …