15 Nisan Pazartesi , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Erzincan Belediyesinden Yoğun Temizlik Mesaisi

Erzincan Belediyesinden Yoğun Temizlik Mesaisi

Erzincan Belediyesi hava sıcaklıklarının artması ile birlikte mahallelerde detaylı bir şekilde temizlik seferberliği başlattı. Çevre temizliğinde etkin olunması adına Temizlik İşleri Müdürlüğü personelleri ile Fen İşleri Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü personelleri topyekün koordineli olarak çalışıyorlar.
Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Ordu Caddesi,Halitpaşa Caddesi, Fevzipaşa Caddesi ve 13 Şubat Caddesinde çalışmalarını başlatırken diğer ekiplerde mahallelerde bulunan sokaklarda çalışmalarını yürütüyorlar.

Cadde, sokak ve kaldırım temizliğinin yanı sıra boş arsalarda da bulunan çöpler tek tek toplanıyor.
Çalışmalar hakkında bilgi veren Temizlik İşleri Müdürü Osman Öztürk; “Havaların ısınması ile beraber bahar temizliği şeklinde Erzincan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personelleri ile Fen İşleri Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü personelleri olarak Erzincan’ın bütün mahallelerinde girilmemiş sokak bırakmamak şartıyla bugünden itibaren çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız. Dört ana caddeden, şehir merkezinden dışarıya doğru bütün ekipler bütün cadde ve sokakları süpürüp Erzincan’a yakışan bir şekilde çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Bundan sonra daha sık bir şekilde çalışmalarımızı devam ettireceğiz.” dedi.

Diğer Haberler

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …

Prof. Dr. Erdem Yavuz TYB’ de Erzincan’ın Kurtuluşunu Anlattı

Prof. Dr. Erdem Yavuz Yazarlar Birliğinde Erzincan’ın kurtuluşunu anlattı Erzincan Ermeni olaylarının yoğunlaştığı bir yerdi …