25 Temmuz Perşembe , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi’nde “Cumhuriyet” Konseri Verildi

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi’nde “Cumhuriyet” Konseri Verildi

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi kuruluşunun 15. yıl ve 29.10.2021 Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında rzincan Binali Yıldırım Üniversitesinde “Cumhuriyet” isimli konser verildi.
Prof. Dr. Erdoğan Büyükakasap Kongre ve Kültür Merkezi’nde ve Türker Yılmaz’ın sunumuyla gerçekleşen konserde sunuculukta Türker Yılmaz, Ankara Devlet Konservatuarından piyanoda Necdi Şimşek, viyolonselde Senem Hazal Akın, gitarda Refik Can Taşar, vokalde Esra Küçüktepe ve solist olarak Opera sanatçısı Hülya Kazan yer aldı.Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, üst yönetim, akademisyenler ve öğrencilerin katıldığı konser, söz ve müziği Hülya Kazan’a ait olan Erzincan’a özgü “Merhaba” isimli eserin seslendirilmesi ile başladı. Konserde Erzincan ve Türkiye’nin değişik yörelerine ait toplam sekiz eser seslendirildi. Konserde yer yer şarkılara eşlik eden dinleyiciler, eğlenceli zaman geçirerek, unutulmaz bir deneyim yaşadı.
Konser sonunda Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, konserde emeği geçen tüm ekibe bir teşekkür ederek, Hülya Kazan’a çiçek takdim etti.

Diğer Haberler

“Gözümüz Olun” Projesi İşbirliği Protokolü İmza Töreni Düzenlendi

Erzincan’da huzur ve güven ortamının daha da arttırılması amacıyla Vali Hamza Aydoğdu başkanlığında, “Gözümüz Olun” …

Tanoğlu, Hukuki Süreç Başlattı

Erzincan’da faaliyet gösteren Ajans Erzincan isimli haber sitesinde yayınlanan haberlerle ilgili olarak Erzincan Ticaret ve …