15 Nisan Pazartesi , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Erzincan, Birliktelik İftarında Buluşacak

Erzincan, Birliktelik İftarında Buluşacak

Erzincan Valiliği himayelerinde 30 Nisan 2022 Cumartesi günü Erzincan Cumhuriyet Meydanında Birliktelik İftarı düzenlenecek olup, iftarın ardından da Türk Sanat Müziği ve Tasavvuf Konseri ve çocuklar için de Hacivat – Karagöz, Ateş Adam, Palyaço, Kukla Gösterisi gibi bir çok etkinlik gerçekleşecek.
“Erzincan Büyük İftar Buluşması” programı öncesi Vali Mehmet Makas başkanlığında; Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Vali yardımcıları, ilçe kaymakamları, ilçe belediye başkanları, siyasi parti il başkanları ve belde belediye başkanlarının katılımıyla bir toplantı gerçekleştirildi.
“Ramazan Ayının İslam Alemi için birlik, beraberlik, yardımlaşma ve dayanışma ayı olduğunu vurgulayan Vali Mehmet Makas, “Kapımız da gönlümüz de tüm hemşehrilerimize açık. Tüm Hemşehrilerimizi aileleriyle birlikte Birliktelik İftarına bekliyoruz. Erzincan’ın her zaman bir ve beraber olduğunu bu iftar programı ile birlikte bir kez daha göstermiş olacağız.” dedi.

Diğer Haberler

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …

Prof. Dr. Erdem Yavuz TYB’ de Erzincan’ın Kurtuluşunu Anlattı

Prof. Dr. Erdem Yavuz Yazarlar Birliğinde Erzincan’ın kurtuluşunu anlattı Erzincan Ermeni olaylarının yoğunlaştığı bir yerdi …