Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Erzincan, Birliktelik İftarında Buluşacak

Erzincan, Birliktelik İftarında Buluşacak

Erzincan Valiliği himayelerinde 30 Nisan 2022 Cumartesi günü Erzincan Cumhuriyet Meydanında Birliktelik İftarı düzenlenecek olup, iftarın ardından da Türk Sanat Müziği ve Tasavvuf Konseri ve çocuklar için de Hacivat – Karagöz, Ateş Adam, Palyaço, Kukla Gösterisi gibi bir çok etkinlik gerçekleşecek.
“Erzincan Büyük İftar Buluşması” programı öncesi Vali Mehmet Makas başkanlığında; Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Vali yardımcıları, ilçe kaymakamları, ilçe belediye başkanları, siyasi parti il başkanları ve belde belediye başkanlarının katılımıyla bir toplantı gerçekleştirildi.
“Ramazan Ayının İslam Alemi için birlik, beraberlik, yardımlaşma ve dayanışma ayı olduğunu vurgulayan Vali Mehmet Makas, “Kapımız da gönlümüz de tüm hemşehrilerimize açık. Tüm Hemşehrilerimizi aileleriyle birlikte Birliktelik İftarına bekliyoruz. Erzincan’ın her zaman bir ve beraber olduğunu bu iftar programı ile birlikte bir kez daha göstermiş olacağız.” dedi.

Diğer Haberler

Görsel Sanatlar Kulübünden Kapadokya Gezisi

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Görsel Sanatlar Kulübü Kapadokya’ya gezi düzenledi. Kulüp üyesi öğrencileri tarafından 16.04.2022 …

“Kalite Elçileri Tanışma Toplantısı” Gerçekleştirildi

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesinde “Kalite Elçileri Tanışma Toplantısı” gerçekleştirildi. Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Kalite Koordinatörlüğü …