Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Erzincan İl Jandarma Komutanı Albay Hasan Aksoylu’nun Acı Günü

Erzincan İl Jandarma Komutanı Albay Hasan Aksoylu’nun Acı Günü

Erzincan Valisi Ali Arslantaş ve Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Erzincan İl Jandarma Komutanı Albay Hasan Aksoylu’nun vefat eden babası Muhammed Aksoylu’un Elazığ ilinde bulunan ailesine taziye ziyaretinde bulundular.

Gerçekleştirilen ziyarette Erzincan Valisi Ali Arslantaş ve Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’a, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, 8. Kolordu ve Garnizon Komutanı Korgeneral Osman Erbaş, bazı kamu kurum müdürleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri eşlik etti.
Erzincan Valisi Ali Arslantaş ve Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Aksoy ailesinin taziye evine yapmış olduğu ziyaretlerinde Erzincan İl Jandarma Komutanı Albay Hasan Aksoylu’ya başsağlığı dileklerini ilettiler.
Yapılan ziyarette Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım ve beraberindekiler Erzincan İl Jandarma Komutanı Albay Hasan Aksoylu’nun vefat eden babası Muhammed Aksoylu için dualar ederek, aileye sabırlar dilediler.

Diğer Haberler

Kaymakam Kaykaç, Mehmetçikle İftar Yaptı

Refahiye Kaymakamı Eyüp Kaykaç; Belediye Başkanı Çakmak Paçacı, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hüsamettin Erol, …

Emniyet Teşkilatı İftarda Buluştu

Türk Polis Teşkilatının 177’nci kuruluş yıl dönümünü ve Polis Haftası dolayısıyla iftar programı düzenlendi. Düzenlenen …