11 Aralık Pazartesi , 2023
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Erzincan İl Jandarma Komutanı Albay Hasan Aksoylu’nun Acı Günü

Erzincan İl Jandarma Komutanı Albay Hasan Aksoylu’nun Acı Günü

Erzincan Valisi Ali Arslantaş ve Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Erzincan İl Jandarma Komutanı Albay Hasan Aksoylu’nun vefat eden babası Muhammed Aksoylu’un Elazığ ilinde bulunan ailesine taziye ziyaretinde bulundular.

Gerçekleştirilen ziyarette Erzincan Valisi Ali Arslantaş ve Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’a, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, 8. Kolordu ve Garnizon Komutanı Korgeneral Osman Erbaş, bazı kamu kurum müdürleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri eşlik etti.
Erzincan Valisi Ali Arslantaş ve Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Aksoy ailesinin taziye evine yapmış olduğu ziyaretlerinde Erzincan İl Jandarma Komutanı Albay Hasan Aksoylu’ya başsağlığı dileklerini ilettiler.
Yapılan ziyarette Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım ve beraberindekiler Erzincan İl Jandarma Komutanı Albay Hasan Aksoylu’nun vefat eden babası Muhammed Aksoylu için dualar ederek, aileye sabırlar dilediler.

Diğer Haberler

Sağlık Konusunda Farkındalık Oluşturuldu

Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Birimi tarafından 14 Kasım Dünya Diyabet Günü ve …

Erzincan MEM 2022 Yılı Okul Eğitimi Erasmus+ Programı Kapsamında Gerçekleştirilen Köln Hareketliliği Tamamlandı

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve akredite olunan Okul Eğitimi proje hareketlilikleri …