9 Aralık Cumartesi , 2023
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Erzincan Müftülüğü, Üniversitesi Öğrencilerine Yönelik Tanıtım Standı Açtı

Erzincan Müftülüğü, Üniversitesi Öğrencilerine Yönelik Tanıtım Standı Açtı

Erzincan Müftülüğü tarafından Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Cami avlusunda açılan standta, Diyanet Yayınları, Diyanet aylık dergiler, Diyanet ‘Geçerken’ adlı gençlik dergisi, gençlik koordinatörlüğünün faaliyetleri, Erzincan’da eğitim öğretim gören üniversite öğrencilerine anlatıldı. Standı ziyaret eden gençlere Diyanet yayınlarına ait “Geçerken” adlı gençlik dergisi, Diyanet ve Aile dergisi ile çeşitli ikramlarda bulunuldu.Müftülük Kitap ve Dergi tanıtım standına katılan ve yeni Eğitim Öğretim yılının başlaması dolayısıyla hayırlı olsun ve başarı dileklerini ileten müftümüz, üniversite öğrencilerine 1-7 Ekim tarihleri arası çeşitli etkinliklerle kutlanacak olan ve “Camilerimiz ve Vefa” konusuyla gündem oluşturacak hafta hakkında bilgiler verdi.
Müftü Burhan Çakır ve müftülük ekibi, hafta süresince devam edecek olan standta görevli personelden çalışmalar hakkında bilgiler alarak başarılar diledi.

Diğer Haberler

Sağlık Konusunda Farkındalık Oluşturuldu

Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Birimi tarafından 14 Kasım Dünya Diyabet Günü ve …

Erzincan MEM 2022 Yılı Okul Eğitimi Erasmus+ Programı Kapsamında Gerçekleştirilen Köln Hareketliliği Tamamlandı

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve akredite olunan Okul Eğitimi proje hareketlilikleri …