29 Mayıs Çarşamba , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Erzincan Müftülüğü, Üniversitesi Öğrencilerine Yönelik Tanıtım Standı Açtı

Erzincan Müftülüğü, Üniversitesi Öğrencilerine Yönelik Tanıtım Standı Açtı

Erzincan Müftülüğü tarafından Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Cami avlusunda açılan standta, Diyanet Yayınları, Diyanet aylık dergiler, Diyanet ‘Geçerken’ adlı gençlik dergisi, gençlik koordinatörlüğünün faaliyetleri, Erzincan’da eğitim öğretim gören üniversite öğrencilerine anlatıldı. Standı ziyaret eden gençlere Diyanet yayınlarına ait “Geçerken” adlı gençlik dergisi, Diyanet ve Aile dergisi ile çeşitli ikramlarda bulunuldu.Müftülük Kitap ve Dergi tanıtım standına katılan ve yeni Eğitim Öğretim yılının başlaması dolayısıyla hayırlı olsun ve başarı dileklerini ileten müftümüz, üniversite öğrencilerine 1-7 Ekim tarihleri arası çeşitli etkinliklerle kutlanacak olan ve “Camilerimiz ve Vefa” konusuyla gündem oluşturacak hafta hakkında bilgiler verdi.
Müftü Burhan Çakır ve müftülük ekibi, hafta süresince devam edecek olan standta görevli personelden çalışmalar hakkında bilgiler alarak başarılar diledi.

Diğer Haberler

Gazeteci-Yazar Kazım Erdem Özsoy, Aramızdan Ayrılalı Aldtı Yıl Oldu

Erzincan’da uzun yıllar gazetecilik yapan Özsöz Gazetesi Kurucusu Kazım Erdem Özsoy,  altı yıl önce bugün …

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …