27 Eylül Çarşamba , 2023
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Erzincan TSO 2. Yardım Tırı Yola Çıktı

Erzincan TSO 2. Yardım Tırı Yola Çıktı

Merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri olan 7,7 ve 7,6 şiddetinde ki depremler sonrasında Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası ikinci yardım tırı, Malatya Battalgazi ilçesine gitmek üzere yola çıktı.

06.02.2023 tarihinde meydana gelen, merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri olan 7,7 ve 7,6 şiddetinde ki depremler sonrasında afet bölgesindeki depremzedelere ulaştırılmak üzere Erzincan’da yardım toplama kampanyası devam ediyor.
Yardım tırını uğurlamak üzere, Erzincan Vali Yardımcıları Ömer Özbay, Yunus Emre Temel, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu, Meclis Başkanı Mehmet Ali Aksu, AFAD binası önünde hazır bulundular.
Duyarlılıklarından dolayı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Tanoğlu ve Meclis Başkanı Mehmet Ali Aksu’ya teşekkür eden Vali Yardımcıları Özbay ve Temel, depremzede kardeşlerimizin ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla, il genelinde Valilik koordinesinde devam eden yardım kampanyasına destek veren tüm vatandaşlara teşekkür etti.

Diğer Haberler

Çayırlı’da Vatandaşlara Aşure İkramı Yapıldı

Muharrem ayının 10. Günü olan Aşure Günü dolayısıyla Çayırlı’da yaşayan vatandaşlara aşure ikramı yapıldı. Çayırlı …

Psikososyal Destek Ekiplerine Teşekkür Belgesi Verildi

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Tarafından Depremde Büyük Bir Özveri ile Görev Yapan …