25 Temmuz Perşembe , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Erzincan’da 1.225 öğrenciye ayakkabı hediye edildi

Erzincan’da 1.225 öğrenciye ayakkabı hediye edildi

FLO Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından eğitime destek olmak adına 1.225 öğrenciye ayakkabı hediye edildi. Hediye edilen ayakkabıların ilki Dr.Cihat Ziya Ulukök İlkokulunda 90 öğrenciye, Güllüce İlkokulunda 20 öğrenciye ve İnönü İlkokulunda 20 öğrenciye verildi.

Ayakkabılar, Vali Yardımcısı İhsan Ayrancı, İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, FLO Ayakkabı Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Tahir Bayraksoy ve Kızılay Erzincan Şube Başkanı Volkan Burak Mumcu’nun katılımıyla öğrencilerimize verildi.
Dağıtımda bir açıklama yapan Vali Yardımcısı İhsan Ayrancı, “İçerisinde bulunduğumuz bu pandemi sürecinde öğrencilerimize verilen bu hediyeler bize göre çok anlamlı ve değerlidir. Bugünün çocukları yârinin geleceği olan siz öğrencileri ısıtacak bu ayakkabılar bizleri de ziyadesiyle memnun etmiştir.” dedi.
İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, “2020-2021 Eğitim öğretim yılında başta köy okullarımızda öğrenim görmekte olan öğrencilerimize bu hediyeler dağıtılacaktır. Mustafa Kemal Atatürk’ün “Vatanı korumak, çocukları korumakla başlar.” sözünden yola çıkarak toplumun her kesiminin çocukları koruyup kollaması gerekmektedir. Bugünkü hediye dağıtımında da FLO firması bunu yapmaktadır.
Bizlerde geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımıza elimizden gelen her türlü fedakârlığı yapmalıyız. İstanbul’dan kalkıp buralara kadar gelen FLO Ayakkabı Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Tahir Bayraksoy’a, bize burada eşlik eden Vali Yardımcımız Sayın İhsan Ayrancıya teşekkür ederim. Buradaki dağıtımdan sonra kalan diğer ayakkabılar bir plan dahilinde diğer okullarımızda dağıtılacaktır” dedi.
FLO Ayakkabı Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Tahir Bayraksoy öğrencilere “Sizlerin çok kitap okuduğunuzu öğrendik, bu pandemi sürecinde sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına uyduğunuzu öğrendik, bunun için sizleri ödüllendirmek üzere buradayız.
Öğretmenleriniz bizlere sizler için hep çok iyi şeyler söylediler, sizleri tebrik ediyor başarılar diliyoruz. Bizim buralara kadar gelmemizde sizlerle buluşmamıza sebep olan Kızılay ekibine de teşekkür ederim. Bayraksoy son olarak Kitap okumaya devam, kurallara uymaya devam.” diyerek sözlerini tamamladı.

Diğer Haberler

“Gözümüz Olun” Projesi İşbirliği Protokolü İmza Töreni Düzenlendi

Erzincan’da huzur ve güven ortamının daha da arttırılması amacıyla Vali Hamza Aydoğdu başkanlığında, “Gözümüz Olun” …

Tanoğlu, Hukuki Süreç Başlattı

Erzincan’da faaliyet gösteren Ajans Erzincan isimli haber sitesinde yayınlanan haberlerle ilgili olarak Erzincan Ticaret ve …