11 Aralık Pazartesi , 2023
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Erzincan’da Mustafa Yıldızdoğan Rüzgarı Esti

Erzincan’da Mustafa Yıldızdoğan Rüzgarı Esti

ErzinCANFest 2022 etkinlikleri kapsamında ünlü sanatçı Mustafa Yıldızdoğan, sevenleriyle buluştu.
Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilen konserde ünlü sanatçı Mustafa Yıldızdoğan, Erzincanlılar’a unutulmaz bir gece yaşattı. Ünlü sanatçı Mustafa Yıldızdoğan, sevilen birçok eserini seslendirdiği konser boyunca, alanı dolduran binlerce hemşehrimizin de ünlü sanatçımıza eşlik etti.
Büyük ilgi gören konserde tüm Erzincanlılar adına ünlü sanatçı Mustafa Yıldızdoğan’a çiçek takdim eden Vali Mehmet Makas, yaptığı konuşmada, sosyal ve kültürel etkinliklerle dolu ErzinCANFest 2022″nin her kesime hitap ettiğini ifade ederek, birlik ve beraberlik mesajları verdi ve festivalin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.
Düzenlenen konsere; Vali Mehmet Makas ve Eşi Elif Makas, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun ve Eşi, 3. Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Davut Ala, Erzincan Cumhuruyet Başsavcısı Dr. Ali Öztürk, Erzincan Adli Yargı Komisyonu Başkanı Halil Odabaş, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent ve Eşi, vali yardımcıları, ilçe ve belde belediye başkanları, kamu kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri ve binlerce vatandaş katıldı.

Diğer Haberler

Sağlık Konusunda Farkındalık Oluşturuldu

Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Birimi tarafından 14 Kasım Dünya Diyabet Günü ve …

Erzincan MEM 2022 Yılı Okul Eğitimi Erasmus+ Programı Kapsamında Gerçekleştirilen Köln Hareketliliği Tamamlandı

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve akredite olunan Okul Eğitimi proje hareketlilikleri …