22 Mayıs Çarşamba , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Erzincan’da Tır Yangını

Erzincan’da Tır Yangını

Erzincan – Sivas kara yolu Sakaltutan Geçidi mevkiinde seyir ahalinde iken balatalarının ısınması sonucu yanan tır da el ve ayak kısımlarında yanık oluşan sürücü Orhan Ağdaş hastaneye kaldırıldı.
Akşam saatlerinde Erzincan – Sivas kara yolu Sakaltutan Geçidi mevkiinde meydana gelen olayda balataların ısınması ve alev alması sonrasında sürücü el ve ayak kısımlarından yaralandı. Alınan bilgiye göre, Sivas istikametinden Erzincan’a gelen Orhan Ağdaş idaresindeki 58 SF 458 plakalı tırın, balatalarının ısınması sonrasında lastik kısmında yangın çıktı. Yangın bir süre sonra aracın büyük bölümünü kapladı. Yangında tır sürücüsü Orhan Ağdaş’ın ayak ve el kısımlarında yanık oluştu.
Erzincan Belediyesi itfaiye ekiplerinin müdahalesi sonucu yangın söndürülürken yaralanan sürücü ambulansla Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Olay yerine intikal eden polis ekipleri yangın ile ilgili tahkimat başlattı.

Diğer Haberler

Gazeteci-Yazar Kazım Erdem Özsoy, Aramızdan Ayrılalı Aldtı Yıl Oldu

Erzincan’da uzun yıllar gazetecilik yapan Özsöz Gazetesi Kurucusu Kazım Erdem Özsoy,  altı yıl önce bugün …

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …