11 Aralık Pazartesi , 2023
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Erzincanspor’a moral yemeği

Erzincanspor’a moral yemeği

Anagold 24 Erzincanspor Kulübü tarafından tanışma ve moral programı düzenlendi.
TFF Spor Toto 3.Lig 3. Grupta mücadele edecek olan Anagold 24 Erzincanspor Kulübü tarafından tanışma programı düzenlendi. Ergan Dağında düzenlenen tanışma ve moral programına Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Belediye Başkanı Bekir Aksun, Anagold 24 Erzincanspor Kulübü Başkanı Üzeyir Çalı, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Tanoğlu, Kulüp yöneticileri, teknik heyet, futbolcular ve basın camiası katıldı.Düzenlenen programda yeni sezona iddialı bir şekilde gireceklerini belirten Anagold 24 Erzincanspor Kulübü Başkanı Üzeyir Çalı ” yeni sezona çalışmalarımız her noktada devam ediyor. Erzurum’da iyi bir çalışma kampı gerçekleştirdik. Serik deplasmanına gideceğiz. Orada 3 puan ile döneceğimize inanıyorum. Takım içinde iyi bir hava var. İnşallah bu sene iyi bir sezon geçireceğiz” dedi.
Anagold 24 Erzincanspor Kulübü Teknik Direktörü Mustafa Sarıgül ise ” sezon hazırlıklarımız tamamladık. Sezonun ilk maçı olan Serik mazını kazanarak iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz2 diye konuştu.
Anagold 24 Erzincanspor Kulübü Eski Başkanı Ahmet Tanoğlu ise konuşmasında; ” daha önce iyi bir şekilde yönetmeye çalıştık. Başarılı başarısız sezonlar geçirdik. Takımımıza bu sezon başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.
Herkesin verdiği desteğin bizim için önemi çoktur. Erzincanspor sizlerin omuzlarında yükselecek ve Serik maçı galibiyetiyle başarı serisi gelecektir. Hepinize başarılar diliyorum” diye konuştu.
Erzincan Belediye Başkanı bekin Aksun da konuşmasında emeği geçenlere teşekkür ederek konuşmasına şöyle devam etti; ” 24 Erzincansporun iyi bir ivme kazanabilmesi için maddi, manevi bütün fedakarlıkları ortaya koymaya devam ediyorlar. Herkes bütünlük içerisinde Erzincansporun başarısıdır” diye konuştu.
Son olarak konuşan Erzincan Valisi Ali Arslantaş, takımın iyi bir başlangıç yaparak başarının devam edeceğini belirterek konuşmasına şu şekilde devam etti; ” genç bir takım görüyorum. Koşan, ısınan, başarılı bir sezon geçirecek takım görünüyor. Ekip olarak takımın elinden geleni yapacağına inanıyorum. Herkese başarılar diliyorum” dedi.
Konuşmaların ardından takıma yeni katılan futbolcular kendilerini tanıttılar. Program hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.

Diğer Haberler

Sağlık Konusunda Farkındalık Oluşturuldu

Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Birimi tarafından 14 Kasım Dünya Diyabet Günü ve …

Erzincan MEM 2022 Yılı Okul Eğitimi Erasmus+ Programı Kapsamında Gerçekleştirilen Köln Hareketliliği Tamamlandı

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve akredite olunan Okul Eğitimi proje hareketlilikleri …