29 Şubat Perşembe , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Erzincanspor’da Hoca Tamam Sıra Transferde

Erzincanspor’da Hoca Tamam Sıra Transferde

anspor’da yapılan görüşmelerin ardından Teknik Direktörlük ve Sportif Direktörlük görevinde bulunacak isimler ile anlaşmaya varıldı. Erzincanspor yöentimi hafta sonu yoğun bir mesai harcayarak Teknik Direktörlük görevine Mustafa Sarıgül, Sportif Direktörlük görevine ise Ümit Öztekin’i getirdi.
11 Temmuz 2019 tarihinde gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulun ardından göreve gelen yeni yönetim kurulu üyeleri çalışmalara hız vererek, Teknik Direktörlük görevine Mustafa Sarıgül, Sportif Direktörlük görevine ise Ümit Öztekin’i getirdi.
Anagold 24 Erzincanspor Vedat Çimen Tesislerinde yapılan görüşmeye Kulüp Başkanı Üzeyir Çalı ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Görüşme neticesinde Ümit Öztekin ile sportif direktör olarak anlaşma sağlandı.
Yapılan görüşmeler sonrasında Anagold 24 Erzincanspor sportif direktörü olan Ümit Öztekin yaptığı açıklamada 1963 Erzincan Doğumlu olduğunu ifade ederek; 15 yıllık profesyonel futbol yaşantısı olduğunu belirtti.
HAYALDİ GERÇEK OLDU
Anagold 24 Erzincanspor’da çalışmak hep hayalimdi diyen sportif direktör Öztekin, “Kulüp başkanımız çağırdı geldim yönetim kurulumuz ile görüştüm. Öncelikli olarak 2019-2020 futbol sezonu Erzincan sporumuz için hayırlı uğurlu olsun. Tüm Erzincanlıların bir beklentisi olduğunu biliyorum. Son 4 yılda yapılan transferlere rağmen PLAY OFF ötesine gidilemedi.
İnşallah bu sezon Sayın Valimizin, Belediye Başkanımızın, yönetimimizin, Erzincan sporumuzun vefakâr taraftarları ile birlik beraberlik içerisinde takımımızı en iyi yerlere getirmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Yeni sezon takımımız için, yönetimimiz için, şehrimiz için ve taraftarımız için hayırlı olsun dedi.
ÖZTEKİN KİMDİR ?
Öztekin sırasıyla 3. Lig takımlarından Kocaeli Kâğıt spor, 1. Lig Ekibi Kocaeli spor, 2. Lig ekiplerinden Kırklareli Spor, Niğde spor ve PTT de oynadıktan sonra 3. Lig ekiplerinden Keçiören gücü ve Sincan spor da oynadı.
Futbol kariyerini tamamladıktan sonraki süreçte yaklaşık 17 yılda birçok takımda teknik direktörlük ve sportif direktörlük de yapan Öztekin, 3. Lig takımlarından Aksaray, Burdur spor, Ünye spor ve Ankara demir sporda çalıştı.
Sportif direktör ile anlaşma sağlayan Anagold 24 Erzincan spor yönetimi son olarak Teknik direktör konusunda Mustafa Sarıgül ile anlaşma sağladı. Kırmızı Siyahlı ekibin çiçeği burnundaki yeni Teknik Direktörü Mustafa Sarıgül Çarşamba günü Erzincan’a gelerek, transfer çalışmalarına hız verecek.

Diğer Haberler

Tercan Halk Eğitim Merkezînden Kurs Atağı

Tercan Halk Eğitim Merkezî Müdürlüğü istihdama yönelik olarak mesleki kurslar açmaya devam ediyor. Tercan Halk …

Çakır: “Mühür Kimin Elindeyse Süleyman O Olacak”

Mahalle buluşmalarına devam eden bağımsız Belediye Başkan adayı Yüksel Çakır, 31 Martta yapılacak olan yerel …