29 Şubat Perşembe , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Evde Sağlık Hizmeti Alan Vatandaşlar Ziyaret Edildi

Evde Sağlık Hizmeti Alan Vatandaşlar Ziyaret Edildi

Erzincan İl Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin, Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimimiz Prof. Dr. Ufuk Kuyrukluyıldız ve Sağlık Hizmetleri Başkan Yrd. Dr. Aslan İskender İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Evde Sağlık Hizmetleri Birimi tarafından takip edilen hastaları evlerinde ziyaret etti.
Gerçekleşen ziyarette, hasta ve yakınlarıyla bir süre sohbet eden İl Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin, hastaların talep ve isteklerini dinledi.
Evde Sağlık Hizmetlerinin aralıksız sürdürüldüğünü kaydeden İl Sağlık Müdürümüz Dr. TEKİN “İl genelinde 14 Hastane, 1 Ağız Diş Sağlığı birimi olmak üzere 15 ekiple hizmet vermekte olan Evde Sağlık Hizmetleri 2023 yılı içerisinde 6.174 hastaya 15.537 ziyaret gerçekleştirdi.Evde Sağlık Hizmetleri ekiplerihastaların takiplerini düzenli olarak yapıyor, ziyaretlerine gidiyor, tedavileri ile yakından ilgileniyorlar. Evde Sağlık Ekipleri ile hasta yakınlarının evlerinde yalnız olmadıklarını hastalarının sağlık problemlerinin giderilmesi amacıyla her zaman yanında olduklarını ifade etti
İl Sağlık Müdürü Dr. Tekin, evde sağlık hizmetleri ekibine yürüttükleri gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür etti ve çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Diğer Haberler

Tercan Halk Eğitim Merkezînden Kurs Atağı

Tercan Halk Eğitim Merkezî Müdürlüğü istihdama yönelik olarak mesleki kurslar açmaya devam ediyor. Tercan Halk …

Çakır: “Mühür Kimin Elindeyse Süleyman O Olacak”

Mahalle buluşmalarına devam eden bağımsız Belediye Başkan adayı Yüksel Çakır, 31 Martta yapılacak olan yerel …