23 Haziran Pazar , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Gazeteci Fatih Çetinkaya’nın Mutlu Günü

Gazeteci Fatih Çetinkaya’nın Mutlu Günü

Kazankaya Gazetesi Muhabiri ve Erzincan basınının sevilen isimlerinden Fatih Çetinkaya, hayatını Esra Gündoğan (Çetinkaya)  ile birleştirdi. Kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı düğün töreni Taşçı konağında düzenlendi.

Gazeteci Fatih Çetinkaya,  hayatını Esra Gündoğan (Çetinkaya) ile birleştirdi.  Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip korona virüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında alınan tedbirler altında evlendi. Sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarının uygulandığı düğüne T.C. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Erzincan Bölge Müdürü Yahya Tekin, Erzincan Valiliği Basın Halkla ilişkiler Müdürü Kemal Akpınar, İhlas Haber Ajansı Erzincan Bölge Müdürü Ahmet Akbuğa’nın yanı sıra daire amirleri siyasi parti temsilcisi, STK temsilcileri davetliler  ve basın camiasından birçok isim, Fatih Çetinkaya’yı bu mutlu gününde  yalnız bırakmadı.

Damat Çetinkaya, ”Düğüne katılan tüm konuklara teşekkür ederek, “Düğünümüze teşrif eden tüm dostlara, akrabalara, tanıdıklara, arkadaşlara gönül bağımız olan herkesten Allah razı olsun. Allah böyle mutluluğu herkese nasip etsin inşallah” diye konuştu.

Diğer Haberler

Tanoğlu’ndan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj …

ERZİNCAN’DA DEĞİŞİM ARZUSU VE İSTEĞİ KAPALI MEKÂNLARA SIĞMIYOR

Erzincan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yüksel Çakır,  seçim çalışmaları kapsamında Halit Paşa Mahallesinde mahalle sakinleri …