Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Gazeteci Fatih Çetinkaya’nın Mutlu Günü

Gazeteci Fatih Çetinkaya’nın Mutlu Günü

Kazankaya Gazetesi Muhabiri ve Erzincan basınının sevilen isimlerinden Fatih Çetinkaya, hayatını Esra Gündoğan (Çetinkaya)  ile birleştirdi. Kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı düğün töreni Taşçı konağında düzenlendi.

Gazeteci Fatih Çetinkaya,  hayatını Esra Gündoğan (Çetinkaya) ile birleştirdi.  Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip korona virüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında alınan tedbirler altında evlendi. Sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarının uygulandığı düğüne T.C. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Erzincan Bölge Müdürü Yahya Tekin, Erzincan Valiliği Basın Halkla ilişkiler Müdürü Kemal Akpınar, İhlas Haber Ajansı Erzincan Bölge Müdürü Ahmet Akbuğa’nın yanı sıra daire amirleri siyasi parti temsilcisi, STK temsilcileri davetliler  ve basın camiasından birçok isim, Fatih Çetinkaya’yı bu mutlu gününde  yalnız bırakmadı.

Damat Çetinkaya, ”Düğüne katılan tüm konuklara teşekkür ederek, “Düğünümüze teşrif eden tüm dostlara, akrabalara, tanıdıklara, arkadaşlara gönül bağımız olan herkesten Allah razı olsun. Allah böyle mutluluğu herkese nasip etsin inşallah” diye konuştu.

Diğer Haberler

Yaralı Halde Kaya Kartalı Bulundu

Erzincan’ın Tercan ilçesinde Tercan İlçe Jandarma Komutanlığı Yollarüstü Jandarma Karakol Komutanlığınca icra edilen devriye faaliyetinde …

Görsel Sanatlar Kulübünden Kapadokya Gezisi

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Görsel Sanatlar Kulübü Kapadokya’ya gezi düzenledi. Kulüp üyesi öğrencileri tarafından 16.04.2022 …