23 Haziran Pazar , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Geyik, ÇKS Başvuruları 31 Haziran Son

Geyik, ÇKS Başvuruları 31 Haziran Son

Gübre ve mazot desteğinden faydalanmak isteyen üreticilerin 30 Haziran 2021 tarihine kadar çiftçi kayıt sistemine kayıt olmaları gerektiğini söyleyen Ziraat Odası Başkanı Tamer Geyik, gerekli dosya ve belgeler tarım il ve ilçe müdürlüklerinden temin edilebilir” dedi.
Erzincan Ziraat Odası Başkanı Tamer Geyik, 31 Haziran tarihinde sona erecek olan çiftçi kayıt sistemi başvurular ile ilgili olarak açıklama yaptı. Geyik Açıklamasında, “Gübre ve mazot desteğinden faydalanmak isteyen üreticilerimizin 30 Haziran 2021 tarihine kadar çiftçi kayıt sistemine kayıt olmaları gerekmektedir. Şimdiye kadar çiftçi kayıt sistemine kaydını yaptırmayan üreticilerimizin tarım il ve ilçe müdürlüklerinden alacakları dosyayla arazilerinin parselini, arazi alanını, kiralık ise kira sözleşmelerini yaparak il ve ilçelerimizde bulunan Ziraat odalarınıza çiftçi kayıt sistemine kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir.
Ziraat odasına yapılan kayıtların akabinde dosyalarını il ve ilçe tarım müdürlüklerine teslim ederek çiftçi kayıt sistemine kayıtları yapılmış olacak. Gübre ve mazot desteğinden faydalanmak isteyen üreticilerimiz mutlaka 30 Haziran 2021 tarihine kadar kayıtlarını yapmaları gerekmektedir. Tüm Üreticilerimize saygılarımı sunuyorum” dedi.

Diğer Haberler

Tanoğlu’ndan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj …

ERZİNCAN’DA DEĞİŞİM ARZUSU VE İSTEĞİ KAPALI MEKÂNLARA SIĞMIYOR

Erzincan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yüksel Çakır,  seçim çalışmaları kapsamında Halit Paşa Mahallesinde mahalle sakinleri …