28 Nisan 2022 ,Perşembe
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Geyik, ÇKS Başvuruları 31 Haziran Son

Geyik, ÇKS Başvuruları 31 Haziran Son

Gübre ve mazot desteğinden faydalanmak isteyen üreticilerin 30 Haziran 2021 tarihine kadar çiftçi kayıt sistemine kayıt olmaları gerektiğini söyleyen Ziraat Odası Başkanı Tamer Geyik, gerekli dosya ve belgeler tarım il ve ilçe müdürlüklerinden temin edilebilir” dedi.
Erzincan Ziraat Odası Başkanı Tamer Geyik, 31 Haziran tarihinde sona erecek olan çiftçi kayıt sistemi başvurular ile ilgili olarak açıklama yaptı. Geyik Açıklamasında, “Gübre ve mazot desteğinden faydalanmak isteyen üreticilerimizin 30 Haziran 2021 tarihine kadar çiftçi kayıt sistemine kayıt olmaları gerekmektedir. Şimdiye kadar çiftçi kayıt sistemine kaydını yaptırmayan üreticilerimizin tarım il ve ilçe müdürlüklerinden alacakları dosyayla arazilerinin parselini, arazi alanını, kiralık ise kira sözleşmelerini yaparak il ve ilçelerimizde bulunan Ziraat odalarınıza çiftçi kayıt sistemine kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir.
Ziraat odasına yapılan kayıtların akabinde dosyalarını il ve ilçe tarım müdürlüklerine teslim ederek çiftçi kayıt sistemine kayıtları yapılmış olacak. Gübre ve mazot desteğinden faydalanmak isteyen üreticilerimiz mutlaka 30 Haziran 2021 tarihine kadar kayıtlarını yapmaları gerekmektedir. Tüm Üreticilerimize saygılarımı sunuyorum” dedi.

Diğer Haberler

Yaralı Halde Kaya Kartalı Bulundu

Erzincan’ın Tercan ilçesinde Tercan İlçe Jandarma Komutanlığı Yollarüstü Jandarma Karakol Komutanlığınca icra edilen devriye faaliyetinde …

Görsel Sanatlar Kulübünden Kapadokya Gezisi

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Görsel Sanatlar Kulübü Kapadokya’ya gezi düzenledi. Kulüp üyesi öğrencileri tarafından 16.04.2022 …