Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ “Gözümüz Olun” Projesi İşbirliği Protokolü İmza Töreni Düzenlendi

“Gözümüz Olun” Projesi İşbirliği Protokolü İmza Töreni Düzenlendi

Erzincan’da huzur ve güven ortamının daha da arttırılması amacıyla Vali Hamza Aydoğdu başkanlığında, “Gözümüz Olun” projesi işbirliği protokolü imzalandı.

Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu başkanlığında, Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, Belediye Başkanı Bekir Aksun, Vali Yardımcıları Yusuf İzci, Mehmet Emre Canpolat ve İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt’un katılımlarıyla “Gözümüz Olun” projesi işbirliği protokolü imzalandı.

Şehrimizde var olan huzur ve güven ortamının daha da arttırılması için önemli bir projenin işbirliği protokolünün imzalandığını belirten Erzincan Vali Hamza Aydoğdu, “İl merkezimizde bulunan 2608 sokak, 272 cadde ve 10 bulvarda, güvenlik kameralarının yaygınlaştırılması için başlatmış olduğumuz bu proje kapsamında, İl Emniyet Müdürlüğümüz tarafından tespit edilen ve öncelikli olarak kamera konulması gereken noktalara Belediyemiz ve Özel İdaremizin destekleriyle kamera sistemi kurulacak. Bu sayede sokaklarımızı, caddelerimizi ve bulvarlarımızı daha da güvenli hale getirmeyi hedefliyoruz.
Emeği ve katkısı bulunan herkese teşekkür ediyor, ilimiz için hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Diğer Haberler

Tanoğlu, Hukuki Süreç Başlattı

Erzincan’da faaliyet gösteren Ajans Erzincan isimli haber sitesinde yayınlanan haberlerle ilgili olarak Erzincan Ticaret ve …

Anadolu İmam Hatip Lisesi E-Twinning Projesinde Mutlu Son

Farklı ülkelerden, öğrencileri, öğretmenleri bir araya getiren e-twinning projesi Erzincan Anadolu İmam Hatip lisesinde başarıyla …