Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Gün, Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

Gün, Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

Erzincan İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün, okul ziyaretlerine merkezdeki ve ilçelerdeki okullarla devam ediyor. Tercan Anadolu Lisesi ve Okul Pansiyonunu, Çadırkaya Beldesi Şehit Jandarma Binbaşı Ümit Çelik İlk ve Ortaokulunu ziyaret etti. Sınıfları ve pansiyonu gezip, öğrencilerle bir süre sohbet eden Erzincan İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün, pandemi sürecinin bitmediğini, maske-mesafe-hijyen kuralına uyulmasının önemli olduğunu ve çok dikkatli davranılması gerektiğini belirtti.Temel eğitimde temellerin sağlam atılması ve öğrencilerimizi iyi bir geleceğe hazırlamak adına gayret ve özverili bir şekilde çalışmaya devam edilmesinin önemine değindi. öğrencilerin ilgi ve becerilerine göre hedefler belirleyip, mesleki teknik eğitime ya da akademik eğitime yönlendirilmelerinin önemini vurguladı. Okul yöneticileri ve öğretmenlerle toplantı yapıp, görüş alışverişinde bulunan Erzincan İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün, öğrenci, öğretmen ve okul idarecilerine teşekkür ederek ziyaretini tamamladı.
Ayrıca Erzincan merkezdeki Fatih İlkokulu ve Anasınıfını ziyaret eden Gün, burada incelemelerde bulundu. Okulu ve sınıfları gezen Aziz Gün, öğrenci ve öğretmenlerle sohbet edip görüş alışverişinde bulundu. Başarı dilekleriyle ziyaretini tamamladı.

Diğer Haberler

Kaymakam Kaykaç, Mehmetçikle İftar Yaptı

Refahiye Kaymakamı Eyüp Kaykaç; Belediye Başkanı Çakmak Paçacı, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hüsamettin Erol, …

Emniyet Teşkilatı İftarda Buluştu

Türk Polis Teşkilatının 177’nci kuruluş yıl dönümünü ve Polis Haftası dolayısıyla iftar programı düzenlendi. Düzenlenen …