22 Mart Çarşamba , 2023
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Gün, Okul Ziyaretlerine Hız Kesmeden Devam Ediyor

Gün, Okul Ziyaretlerine Hız Kesmeden Devam Ediyor

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, yeni haftanın ilk gününde, Türk Telekom Binali Yıldırım Ortaokulunda yapılan bayrak törenine katıldı. Öğrencilerle birlikte İstiklâl Marşını okuyarak mesaiye başlayan İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün; ziyarette okul yöneticilerinden ve öğretmenlerden yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alarak sınıflarda öğrencilerin misafiri oldu.İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün okul kurum ziyaretlerine Özel Erzincan Doğa Fen ve Anadolu Lisesi ve Özel Erzincan Sınav Anadolu Lisesi ziyareti ile devam etti.
İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün; okulların sadece sınava öğrenci hazırlayan kurumlar olmadığını asıl ve daha önemlisinin okulların hayata hazırlık merkezi olarak görülmesi gerektiğini belirtti.
Çift kanatlı olarak kendimizi geliştirmeliyiz hem akademik olarak hem millî ve manevi vasıflara sahip bireyler olarak şehrimize, ülkemize ve tüm insanlığa hizmet edecek donanımda olmalıyız diyen Gün, bilimsel, sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif yönden öğrencilerimizin gelişimlerine katkıda bulunacak Müdürlüğümüz tarafından sürdürülen projelerin kesintisiz bir şekilde devam ettiğini ifade ederek eğitimde büyük bir paradigma değişikliğine vesile olan “Öğrenci-Öğretmen Destek Sistemin (ÖDS), Değerler Eğitimi, EBA Akademi, bu sene ilimiz ev sahipliğinde gerçekleştirilecek TUBİTAK Bölge Yarışmaları, sosyal kültürel faaliyetler gibi başlıklarda Bakanlığımızın ve Müdürlüğümüzün politikaları hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Diğer Haberler

Demirci, Huzurevi Sakinleriyle Bir Araya Geldi

18-24 Mart Yaşlılar Haftası yaşlılar için Huzurevinde program düzenlendi. Erzincan Aile ve Sosyal Hizmetler İl …

Demir CHP’den Aday Adaylığını Açıkladı

Erzincan Belediyesi CHP Meclis Üyesi Mehmet Demir, Cumhuriyet Halk Partisi’nden Milletvekili aday adayı olabilmek için …