15 Nisan Pazartesi , 2024
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ Gün, Okul Ziyaretlerini Sürdürüyor

Gün, Okul Ziyaretlerini Sürdürüyor

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, okul ziyaretleri kapsamında ortaokul 5, 6, 7, 8 ile liselerde 9, 10, 11 ve 12.sınıflarda yüz yüze eğitime başlayan Erzincan Şehit Cengiz Topel Mithatpaşa Ortaokulu ve 15 Temmuz Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret etti.
Şehit Cengiz Topel Mithatpaşa Ortaokulunu ziyaretinde İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, hafta başı olması nedeniyle bugün yüz yüze eğitime başlayan öğrencilere hitap ederek İstiklâl Marşını okudu.

İçerisinde bulunduğumuz salgın sürecinin düşüşe geçtiği şu günlerde tekrar başa dönmemek için MASKE, MESAFE, TEMİZLİK kurallarına azami ölçüde uyulması gerektiğini ifade etti. Salgın kurallarına ne kadar özen gösterirsek o kadar çabuk maskelerimizden kurtularak haftanın beş günü yüz yüze eğitime başlayabiliriz. Sizlere hayırlı, bereketli ve sağlıklı bir hafta diliyorum dedi.
15 Temmuz Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ziyaretinde de okulun fiziki mekânlarını gezerek okul idarecilerinden bilgi alan İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, öğrencileri de sınıflarında ziyaret ederek diğer okullarda olduğu gibi salgın sürecine dikkat çekti. Yüz yüze eğitimin çok önemli olduğunu, bunun eksikliğini hep birlikte gördük, bundan sonraki süreçte temennim haftanın beş gününde yüz yüze eğitime geçmemiz olacaktır dedi.

Diğer Haberler

Cumhur İttifakı Olarak Erzincan’da Belediyeyi Kazanacağız

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, 31 Mart Yerel Seçim sürecini değerlendirerek Erzincan’da Cumhur ittifakıyla …

Prof. Dr. Erdem Yavuz TYB’ de Erzincan’ın Kurtuluşunu Anlattı

Prof. Dr. Erdem Yavuz Yazarlar Birliğinde Erzincan’ın kurtuluşunu anlattı Erzincan Ermeni olaylarının yoğunlaştığı bir yerdi …