Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ İl Millî Eğitim Müdürü Gün’den Okul Ziyaretleri

İl Millî Eğitim Müdürü Gün’den Okul Ziyaretleri

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, okul ziyaretleri kapsamında ilimiz Gül Celal Toraman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.
İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, Gül Celal Toraman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaretinde pansiyonda kalan öğrencilerimizle kahvaltıda bir araya gelerek sohbet etti. Gün, öğrencilere hitabında mesleki eğitimin önemini anlattı. Meslek liselerinde hem akademik eğitimin hem de mesleki eğitimin verilerek öğrencilerimizin iki altın bileziğe sahip olacaklarını belirtti. Yüz yüze eğitimin sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için maske, mesafe ve hijyen kurallarına azami ölçüde uymaya devam edelim dedi.
Okul Müdürü Adem Güneş eşliğinde atölyelerde incelemelerde bulundu ve yapımı süren küçükbaş hayvan atölye binasında yaşanan değişimler hakkında bilgi aldı. Atölye Şefleri ve bölüm öğretmenleri ile görüşen müdürümüz başarılarla dolu bir eğitim öğretim yılı temenni ederek okuldan ayrıldı.

Diğer Haberler

“Gözümüz Olun” Projesi İşbirliği Protokolü İmza Töreni Düzenlendi

Erzincan’da huzur ve güven ortamının daha da arttırılması amacıyla Vali Hamza Aydoğdu başkanlığında, “Gözümüz Olun” …

Tanoğlu, Hukuki Süreç Başlattı

Erzincan’da faaliyet gösteren Ajans Erzincan isimli haber sitesinde yayınlanan haberlerle ilgili olarak Erzincan Ticaret ve …