23 Nisan 2022 ,Cumartesi
Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ İl Millî Eğitim Müdürü Gün’den Okul Ziyaretleri

İl Millî Eğitim Müdürü Gün’den Okul Ziyaretleri

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, okul ziyaretleri kapsamında ilimiz Gül Celal Toraman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.
İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, Gül Celal Toraman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaretinde pansiyonda kalan öğrencilerimizle kahvaltıda bir araya gelerek sohbet etti. Gün, öğrencilere hitabında mesleki eğitimin önemini anlattı. Meslek liselerinde hem akademik eğitimin hem de mesleki eğitimin verilerek öğrencilerimizin iki altın bileziğe sahip olacaklarını belirtti. Yüz yüze eğitimin sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için maske, mesafe ve hijyen kurallarına azami ölçüde uymaya devam edelim dedi.
Okul Müdürü Adem Güneş eşliğinde atölyelerde incelemelerde bulundu ve yapımı süren küçükbaş hayvan atölye binasında yaşanan değişimler hakkında bilgi aldı. Atölye Şefleri ve bölüm öğretmenleri ile görüşen müdürümüz başarılarla dolu bir eğitim öğretim yılı temenni ederek okuldan ayrıldı.

Diğer Haberler

Kaymakam Kaykaç, Mehmetçikle İftar Yaptı

Refahiye Kaymakamı Eyüp Kaykaç; Belediye Başkanı Çakmak Paçacı, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hüsamettin Erol, …

Emniyet Teşkilatı İftarda Buluştu

Türk Polis Teşkilatının 177’nci kuruluş yıl dönümünü ve Polis Haftası dolayısıyla iftar programı düzenlendi. Düzenlenen …