Home Buradasınız/ GÜNCEL Buradasınız/ İlçe Millî Eğitim Müdürleri Kurulu Toplantısı Yapıldı

İlçe Millî Eğitim Müdürleri Kurulu Toplantısı Yapıldı

İlçe Millî Eğitim Müdürleri Kurulu toplantısı Covid 19 salgını ile ilgili verilen mücadele ve bu doğrultuda alınan önlemlere dikkat edilerek Erzincan Spor Lisesi salonunda yapıldı.
İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya İlçe Millî Eğitim Müdürleri, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri katıldı.

Covid 19 salgını etkisinde kalan 2019-2020 eğitim öğretim yılı çalışmalarının değerlendirildiği toplantıda temel eğitim, ortaöğretim, mesleki ve teknik eğitim, din öğretimi, özel eğitim ve rehberlik alanlarında yapılan çalışmalar ile ilimizin eğitim hizmetlerindeki güçlü yönleri görüşüldü.
Ölçme ve Değerlendirme Merkezinin yapacağı yeniliklere ilişkin sunumun yapıldığı toplantıda 2020-2021 eğitim öğretim yılında akademik başarı ve okul gelişimine yönelik yapılan planlar paylaşıldı.
LGS ve YKS sınavları sonrası uzaktan erişimle tercih ve danışmanlık hizmetlerinin planlandığı toplantı İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün’ün başarılı bir eğitim-öğretim temennisi ile sona erdi.

Diğer Haberler

Yaralı Halde Kaya Kartalı Bulundu

Erzincan’ın Tercan ilçesinde Tercan İlçe Jandarma Komutanlığı Yollarüstü Jandarma Karakol Komutanlığınca icra edilen devriye faaliyetinde …

Görsel Sanatlar Kulübünden Kapadokya Gezisi

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Görsel Sanatlar Kulübü Kapadokya’ya gezi düzenledi. Kulüp üyesi öğrencileri tarafından 16.04.2022 …